شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1398/09/09 شناسه خبر: 1551145
با پیگیری صبح قزوین انجام شد؛
حل مشکل قطعی برق کوچه محمدشریفی‌ها/ سرقت شبکه برق عامل خاموشی اعلام شد
مسئول روابط عمومی اداره‌ی برق استان قزوین گفت: با پیگیری‌‌ و بررسی‌های کارکنان اداره برق علت خاموشی رخ داده سرقت شبکه برق کوچه محمد شریفی‌ها بوده‌ است که اقدامات لازم برای رفع مشکل انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ چندی پیش یکی از ساکنین کوچه‌ی محمدشریفی‌ها با پایگاه خبری صبح قزوین تماس گرفته و نسبت به قطع برق این کوچه گلایه‌ داشت.

طبق صحبت‌ این شهروند قزوینی برق کوچه مذکور حدود ۱۰روزی قطع شده و تماس و پیگیری‌های اهالی این محله با اداره‌ی برق به نتیجه نرسیده‌ بود که این موضوع طی خبری منتشر شد.

پیرو این موضوع خبرنگار صبح قزوین پیگیر علل و رفع مشکل پیش آمده از اداره‌ی برق استان قزوین شد که عزیز عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین درباره‌ی علت قطعی برق این کوچه اظهار کرد: طبق گلایه‌ی شهروند کوچه‌ محمدشریفی‌های قزوین این کوچه 10روز از وجود روشنایی بی‌بهره بود.

وی افزود: با پیگیری‌‌ و بررسی‌های کارکنان اداره برق علت خاموشی رخ داده سرقت شبکه برق کوچه محمد شریفی‌ها بوده‌ است.

مسئول روابط عمومی اداره‌ی برق استان قزوین اذعان کرد: اداره‌ی برق در اسرع وقت و به منظور رفاه ساکنین این منطقه برق خانه‌های مشترکین و چراغ‌های این کوچه را در تاریخ 5/9/98 با احداث شبکه روشنایی جدید روشن کرد.

این مقام مسئول در پایان ابراز کرد: شهروندان قزوینی می‌توانند در صورت مشاهده‌ی مشکلات برق استان با سامانه‌ی ۲۴ساعته‌ی ۱۲۱ تماس بگیرند تا کارکنان اداره‌ی برق در اسرع وقت برای انجام وظیفه در محل حاضرشوند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551145
ارسال نظر
نظرات