شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1398/09/09 شناسه خبر: 1551160
اظهار نظر قابل تامل استاندار زنجان:
جوانی برای سمت فرمانداری پیدا نکردم
استاندار زنجان با اشاره به اشاره به برگزاری نمایشگاه ساخت داخل گفت: نشان دادم که در کشور می‌شود مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی را ساخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا؛ فتح‌الله حقیقی امروز در جلسه ستاد تمهید و تنفیذ بیانیه گام دوم با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم خطاب به همه آحاد جامعه است، اظهار کرد: خانواده دولت نیز بخشی از این جامعه است و باید قبول کنیم که باید تغییر رویکرد در کارها را رخ دهد.

وی با اشاره به اینکه درزمینهٔ علمی ما باید شعار را به عمل تبدیل کنیم، ابراز کرد: اگر گفتمان ما تبدیل به عمل شود هیچ‌کس نمی‌تواند شعار بدون عمل بدهد.

استاندار زنجان بابیان اینکه هر اداره برای خودش یک مرکز آمار دارد و آمار ارائه می هد، افزود: ما باید به این نوع کاری خاتمه دهیم.

وی بیان کرد: اگر می‌خواهیم وضعیت کشور در حوزه آمار درست شود باید یک بانک اطلاعاتی بر اساس سیستم GIS در کشور داشته باشیم.

حقیقی با اشاره به نمایشگاه ساخت داخل، تصریح کرد: ما در این نمایشگاه به‌صورت عملی نشان دادیم که داخل کشور هم می‌توان مواد اولیه موردنیاز واحدهای تولیدی را ساخت و مقابل آمریکا ایستاد.

وی خاطرنشان کرد: در استان باید کارهای اولویت داری که ذهن مردم را مخدوش کرده و جزو کار های بر زمین‌مانده است را از زمین برداشت.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه من به دنبال انتصاب فرمانداران جوان در استان بودم، عنوان کرد: متأسفانه هیچ جوان 38 ساله‌ای که برای این کار تربیت‌شده باشد وجود نداشت.

وی بابیان اینکه در استان 5 تا 10 سال سن مدیریت استان جوان شده است، ادامه داد: تا سال آینده چهره مدیریتی استان جوان‌تر خواهد شد.

حقیقی با اشاره به اینکه اکنون شاخص‌های کاری ما سازمان محور است، خاطرنشان کرد: شاخص‌های کاری ما باید پروژه محور شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551160
ارسال نظر
نظرات