شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:18 منتشر شده در مورخ: 1398/09/10 شناسه خبر: 1551294
فرماندار کرج در جمع خبرنگاران خبر داد؛
ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس از ۸ صبح یکشنبه در البرز آغاز شد/ کاندیداها برای نام نویسی به حوزه های کرج و هشتگرد مراجعه کنند
غفور قاسم پور گفت: در استان البرز دو حوزه اصلی انتخابیه شامل شهرستان های کرج و هشتگرد برای ثبت نام داوطلبان پیش بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تیتریک، فرماندار کرج در جمع خبرنگاران گفت: در سطح استان البرز دو حوزه اصلی انتخابیه شامل شهرستان های کرج و هشتگرد برای ثبت نام داوطلبان پیش بینی شده است و فرایند ثبت نام طبق جدول زمان بندی شده فقط در این دو حوزه انجام می شود.

 
قاسم پور افزود: با صدور فرمان وزیرکشور از روز یکشنبه دهم تا 16 آذرماه از 8 صبح تا 18 عصر ثبت نام آغاز شد و داوطلبان باید در مهلتی که تعیین شده با همراه داشتن مدارک خود اقدام کنند.
 
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد ادامه داد: علاوه بر حوزه های اعلام شده داوطلبان از خود وزارت کشور هم می توانند ثبت نام انجام دهند.
 
وی در ادامه از آمادگی نهادهای استان برای برگزاری انتخاباتی سالم و بی طرفانه و منظم خبر داد و افزود: ستاد انتخابات شهرستان کرج از ماه ها قبل برای برگزاری انتخابات آماده و تجهیز شده است و در رایطه با انتخابات الکترونیک هم آمادگی لازم در استان وجود دارد.
 
قاسم پور با بیان اینکه سه طرح کلی در رابطه با انتخابات الکترونیک از طرف وزارت کشور به شورای محترم نگهبان ارایه شده است، گفت: طرح اول این است که انتخابات الکترونیکی در 174 حوزه انتخابیه تک نماینده اجرا شود.
 
وی افزود: طرح دوم این است که در 11 استان کشور به صورت 100 درصدی انتخابات به شکل الکترونیکیز باشد و طرح سوم هم اینکه در 139 شهری که انتخابات قبلی شوراها در آن الکترونیکی بوده در این انتخابات هم الکترونیکی باشد.
 
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد در ادامه از داوطلبان خواست تا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و در هنگام مراجعه به حوزه های انتخابیه مدرک خود را به طور کامل به همراه داشته باشند.
 
 
 

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551294
ارسال نظر
نظرات