شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1398/09/10 شناسه خبر: 1551329
فرمانده انتظامی هرمزگان:
168 کیلو هروئین و شیشه در هرمزگان کشف و ضبط شد
با هوشیاری و تلاش مشترک پلیس هرمزگان و فارس قاچاقچیان در انتقال 168 کیلو مواد افیونی هروئین و شیشه ناکام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان جاجی آباد در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مقابله جدی با سوداگران مرگ با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر صنعتی فعال در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و فارس مطلع و پیگیری موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی هرمزگان با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی موفق شدند احدی از قاچاقچیان که قصد حمل مواد مخدر از استان کرمان به استان فارس را داشت را شناسایی کنند.

جعفری تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان ضمن شناسایی محل تردد قاچاقچیان با اقدام مشترک مأموران انتظامی شهرستان حاجی آباد و همکاری عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس سوژه مورد نظر را در ابتدای شهرستان داراب مشاهده و دستور توقف دادند.

فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: قاچاقچیان بدون توجه به دستور ماموران و علائم هشدار دهنده اقدام به فرار کردند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در نهایت خودرو پژو 405 سوداگران توقیف و یکی از قاچاقچیان دستگیر و در بازرسی از خودرو آنان 128 کیلو و 70 گرم مواد مخدر از نوع هروئین و 39 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع شیشه در بسته های مختلف کشف و ضبط شد.

جعفری خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده بهمراه مواد مخدر مکشوفه و خودرو توقیفی جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب تحویل شد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551329
ارسال نظر
نظرات