شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:31 منتشر شده در مورخ: 1398/09/10 شناسه خبر: 1551364
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
تنها عامل برد روحانی صف‌کشی بهشت و جهنم بود
تاجگردون در پاسخ به این سوال که آیا هنوز حاضر هستید با روحانی به جهنم بروید ولی با رئیسی به بهشت نروید گفت: این جمله کامل نیست، دو صف کشیدند، صف حسین و یزید و صف جهنم و بهشت، من گفتم اگر بهشت شما این است ما به بهشت شما نمی‌رویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی پس از نام‌نویسی برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس گفت: شرایط کاندیداتوری بنده برای ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ فراهم نیست.

غلامرضا تاجگردون در پاسخ به این سوال که با چه مدرکی در انتخابات ثبت‌نام کردید: مدرک من دکترا از بلژیک است و مدرک رسمی مورد تایید وزارت علوم کارشناسی ارشد است، هر دو مدرک را ارائه دادم خود عوامل برگزاری انتخابات هر کدام را صلاح دیدند لحاظ بدارند؛ برخی دوست دارند با مدرک من بازی در بیاورند.

وی در پاسخ به این سوال که چند درصد رای می‌آورید: درصد رای را نمی‌دانم، پیش‌بینی پیروزی با رای بالا را دارم، کسانی که با من بودند و مرا قبول ندارند خیلی کم هستند، شاید گلایه دارند، برخی شاید من را نپسندند که طبیعی است.

تاجگردون در پاسخ به این سوال که آیا هنوز حاضر هستید با روحانی به جهنم بروید ولی با رئیسی به بهشت نروید گفت: این جمله کامل نیست، دو صف کشیدند، صف حسین و یزید و صف جهنم و بهشت، من گفتم اگر بهشت شما این است ما به بهشت شما نمی رویم؛ تنها عامل برد اقای روحانی همین تفکر و صف‌کشی بود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551364
ارسال نظر
نظرات