شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1398/09/11 شناسه خبر: 1551588
ابراز ندامت 2 عامل آزار کودک زباله گرد پس از بازداشت+ فیلم
اسدالله حیدری گفت: عاملان تمسخر کودک زباله‌گرد و انتشار کلیپ آن در فضای مجازی، شامگاه یکشنبه دستگیر شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیرکل بهزیستی البرز درباره جزئیات ماجرای کودک زباله‌گرد، وقوع این ماجرا در استان را تائید کرد و به خبرنگار تیتریک، گفت: همکاران اورژانس بهزیستی صبح امروز برای پیگیری این موضوع به دادستانی فردیس اعزام شدند. 

اسدالله حیدری افزود: در تماسی که با حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب استان البرز داشتم، وی اعلام کرد عاملان استهزا و تمسخر کودک زباله‌گرد و انتشار کلیپ آن در فضای مجازی، شامگاه یکشنبه دستگیر شده‌اند. 
 
وی با اشاره به اینکه اورژانس بهزیستی البرز با پیدا کردن آدرس کودک زباله‌گرد درصدد آغاز مداخلات به این پرونده هستند، اظهار داشت: زمانی که مدعی‌العموم ورود پیدا می‌کند با توجه به قانون حمایت از کودکان، هر دستگاه، ان. جی . او یا موسسه‌ای که مرتبط با کوکان باشد می‌تواند شکایت کند. 
 
مدیرکل بهزیستی استان البرز تصریح کرد: دادستان فردیس به‌عنوان مدعی‌العموم به موضوع ورود پیدا کرده است، بهزیستی البرز نیز حمایت‌های لازم را از این کودک انجام می‌دهد و شکایت را دادستانی پیگیری می‌کند. 
 
اسدالله حیدری با اشاره به اینکه دو فرد خاطی در شهرستان فردیس دستگیر شده‌اند، خاطرنشان داشت: چند دستگاه متولی حمایت از کودکان هستند و بهزیستی یکی از همان دستگاه ها است اما به احتمال قوی این کودک اتباغ یا غیرایرانی باشد که البته این موضوع ما را با محدودیت‌هایی مواجه می‌کند.  
 
 
 

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551588
ارسال نظر
نظرات