شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 11:13 منتشر شده در مورخ: 1398/09/11 شناسه خبر: 1551594
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد:
بودجه فرهنگی فدای کسری بودجه دولت شد
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای تامین کسری بودجه، کاهش بودجه فرهنگی را در دستور کار خود قرار می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص کاهش بودجه فرهنگی در بودجه 99، اظهار کرد: دولت هر ساله بودجه فرهنگی را کاهش می دهد و دلایل خود را در تقسیم بودجه برای آسیب های فرهنگی برای قسمت های دیگر اعلام می کند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که در خارج از بودجه می بینیم این است که بودجه برای فعالیت فرهنگی کمتر و یا اصلاً داده نمی شود؛ بسیاری از مراکز فرهنگی و اجتماعی پروژه های خود را تعطیل کرده اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حدود 90 تا 95 درصد از بودجه اختصاص داده شده به حوزه فرهنگی، برای تأمین هزینه های جاری است و حدود پنج تا 10 درصد برای فعالیت فرهنگی ارائه می کنند و این بودجه آن قدر اندک است که نمی توان فعالیتی در این حوزه انجام داد.

سالک کاشانی با اشاره به کاهش بودجه برای فعالیت های قرآنی، بیان کرد: دولت برای تأمین کسری بودجه، کاهش بودجه فرهنگی را در دستور کار خود قرار می دهد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551594
ارسال نظر
نظرات