شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1398/09/11 شناسه خبر: 1551682
واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به کمپین اینستاگرامی سلبریتی ها؛
این بی تدبیری را شما به بار آوردید
بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی که راه اندازی کمپین (صدای آبان 98) توسط سلبریتی ها را برخلاف خواست عمومی و اکثری مردم ایران می دانستند به این کمپین آن ها واکنش نشان دادند و با درج نظرات اعتراضی خود در زیر پست این سلبریتی های وارونه نما هشتگ مزدوران وطن فروش را به راه انداختند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ از 26 آبان ماه 1398 برخی از مردم در شهرهای مختلف کشور برای اعتراض به گرانی و مشکلات فراوان معیشتی به خیابان ها آمدند اما به دلیل سوءاستفاده کردن برخی از اشرار، این مطالبه اجتماعی به خشونت کشیده شد و در نهایت نیز مردم با تجمع های گسترده در سراسر کشور مخالفت خود را با هرگونه اغتشاش و خسارت زدن به اموال عمومی اعلام کردند.

در همین رابطه بسیاری از سلبریتی ها و چهره های معروف کشورمان به این اتفاقات واکنش نشان داده و به جای اینکه علیه اشرار و برهم زنندگان اموال عمومی کمپین ایجاد کنند، پیام هایی را در صفحات شخصی خود منتشر کرده و به صورت کاملا هماهنگ یک پست با عکس و محتوای یکسان و با یک هشتگ مشخص را در صفحات شخصی خود به اشتراک گذاشتند که با نشان دان انگشت اتهام به سمت حافظان امنیت کشور از حرکت اغتشاشگران مورد حمایت شبکه های معاند حمایت کردند.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی که این اقدام سلبریتی ها را برخلاف خواست عمومی و اکثری مردم ایران می  دانستند به این کمپین آن ها واکنش نشان دادند و با درج نظرات اعتراضی خود در زیر پست این سلبریتی های وارونه نما هشتگ مزدوران وطن فروش را به راه انداختند.

در ادامه نظرات برخی از این کاربران را می خوانید:

 

می بینم که از ترستون برخی از شما خود فروخته ها بخش کامنت رو بستین #مزدوران_وطن_فروش

 

از آشوبگر مسلح که بانک و خانه و خودرو مردم را آتش زده و مامور پلیس مستقر در کلانتری را با قمه تکه و پاره کرده حمایت می کنید؟

 

 

 

چه کسانی به جز این سلبریتی هایی که با دعوت مردم برای رای دادن به یک دولت ناکارآمد کشور را به این وضع کشیده اند مسبب اوضاع هستند؟ #مزدوران_وطن_فروش

واقعا که برای گرفتن گرین کارت چه ها که نمی کنین شماها #مزدوران_وطن_فروش

 

 

صدای کودکان مظلوم شهدا رو هم بشنو

 

مسئول سیاهپوش شدن کشور امثال شما احمق ها هستین لازم نکرده پروفایل بذاری

 

چرا به جای دفاع از عناصر وابسته خارجی از این که دولتی مثل روحانی را بر مردم مسلط کردید عذرخواهی نمی کنید؟

 

چند روز دیگه می خوای بری آمریکا

 

این روزهای تلخ رو کله پوک هایی چون شما رقم زدید

با سوءاستفاده از خون پاک شهدا مردم رو تشویق به اغتشاش نکنید راه به جایی نمی برید

 

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551682
ارسال نظر
نظرات