شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1398/09/11 شناسه خبر: 1551698
رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک سمنان خبر داد؛

رکود و کسادی نامتعارف در بازار لاستیک سمنان

رکود و کسادی نامتعارف در بازار لاستیک سمنان
رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک سمنان از رکود و کسادی نامتعارف در بازار خبر داد و گفت: گران بودن قطعات خودرو از مهم ترین دلایل نبود تقاضا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاظم کاملی فرد رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک، باطری و روغن شهرستان سمنان در گفت وگو با خبرنگار مرآت، با توجه به افزایش و سهمیه بندی قیمت بنزین، گفت: قیمت لاستیک، باطری و روغن در بازار شهر سمنان هیچ افزایشی نداشته است.

رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک شهرستان سمنان با اعلام اینکه رکود و کسادی در حد نامتعارف در بازار سمنان مشاهده می شود، افزود: گران بودن قطعات از مهم ترین دلایل نبود تقاضا است.

کاملی فرد یکی از دلایل گرانی لاستیک و قطعات خودرو را نوسانات قیمت ارز عنوان کرد و گفت: هیچ کمبودی در بازار احساس نمی شود اما بیشتر قطعات گران است.

وی ادامه داد: اگر لوازم و یا قطعاتی در بازار وجود نداشته با شد با سفارش می توان آن را تهیه کرد.

رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک شهرستان سمنان از پیش بینی افزایش قیمت لاستیک با توجه به افزایش قیمت بنزین خبر داد و اظهار کرد: فروشنده با توجه به قیمت درج شده بر روی فاکتور لوازم خود را به فروش می رساند که نا خودگاه افزایش قیمت در فاکتورها لحاظ می شود.

کاملی فرد با بیان اینکه توزیع ناعادلانه لاستیک در برخی از فروشگاه های سطح شهر صورت می گیرد، مطرح کرد: این امر در سطح شهر باعث می شود بازار به هم ریخته شود و مغازه های کوچک لاستیک فروشی مشتری کمتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه لاستیک های دولتی به واحدهایی به صورت غیر حرفه ای در سطح شهر ارائه شده است، مطرح کرد: فروشندگان و واحدهای صنفی لاستیک با این توزیع ناعادلانه بسیار ضرر کرده و یا تعطیل شدند.

 رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک شهرستان سمنان ادامه داد: فروشندگان لاستیک برای این موضوع به ارگان های مربوط برای اعتراض مراجعه کردند.

کاملی فر با بیان اینکه نظارت جدی بر فروشندگان و واحدهای صنفی انجام می شود، تصریح کرد: تاکنون هیچ تخلفی از جمله احتکار لاستیک و یا قطعات خودرو در بازار مشاهده نشده است.

وی با بیان اینکه بیشتر تجهیزات و لاستیک ها در بازار ایرانی و تولید داخل است، اذعان کرد: متقاضیان لاستیک های ایرانی در بازار بیشتر از متقاضیان لاستیک های خارجی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1551698
ارسال نظر
نظرات