شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1398/09/12 شناسه خبر: 1551838
مسئول کمیته خادمین شهدای استان یزد خبر داد
طرح هر خادم یک خانواده شهید در یزد اجرا شد
مسئول کمیته خادمین شهدای استان یزد از اجرای طرح فرهنگی هر خادم یک خانواده شهید در استان یزد خبر داد و گفت: این طرح با هدف سرکشی از خانواده شهداو جامه عمل پوشاندن به درخواست های آنان در حد توان اجرایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد دهقان در مصاحبه با یزدامروز؛ پیرامون فعالیت های کمیته خادمین شهدا در استان یزد گفت: این کمیته زیر نظر سازمان اردویی سپاه الغدیر استان فعالیت دارد و در حال حاضر 200 نفربرادر خادم به صورت افتخاری مشغول فعالیت هستند.

مسئول کمیته خادمین شهدای استان یزد گستره فعالیت این کمیته را هر موضوعی که در ارتباط با شهدا باشد عنوان کرد و ابراز داشت: فعالیت های خدام شامل زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا،سرکشی از خانواده های شهدا،حضور در اردوهای راهیان نور و خدمت رسانی به زائران است.

وی برگزاری اردوی شهید حججی با اعزام خدام شهدا به مزار این شهید گرانقدر، شرکت در پیاده روی اریعین،برگزاری اردوی شهید حسین قمی با هدف تربیت خدام برای کارهای مدیریتی، اجرای طرح فرهنگی هر خادم یک خانواده شهید ، برگزاری یادواره شهدا و .... را از مهمترین برنامه های صورت گرفته توسط این کمیته برشمرد.

دهقان همچنین از اجرای طرح کوچه شهید در پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: در اعتراض به حذف کلمه شهید از کوچه های برخی شهرها در این طرح بر روی هر کوله پشتی نام یک کوچه که به نام یک شهید مزین شده بود درج شد که الیته این اقدام با استقبال مردم نیز روبرو شد .

مسئول کمیته خادمین شهدای استان یزد در تشریح هر خادم یک خانواده شهید هم ابراز داشت: هدف از اجرای این طرح خدمت به خانواده شهداست و بر اساس آن هر خادم به عنوان امین خانواده شهدا معرفی و خواسته این عزیزان را در حد توان عملی خواهند کرد.

انتهای پیام/ح

 

 

https://dana.ir/1551838
ارسال نظر
نظرات