شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1398/09/12 شناسه خبر: 1551870
در اجرای طرح ظفر ۴ در شهرستان شازند انجام شد؛
توقیف ۱۱ خودروی شوتی و کشف ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق
جانشین فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح ظفر ۴ در شهرستان شازند خبر داد و گفت: در اجرای این طرح توقیف ۱۱ خودروی شوتی و ثبت ۱۹۱ مورد دستور توقیف خودروی شوتی و کشف ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف و ۲۰۲ نفر به دلیل ارتکاب جرایمی چون سرقت، تهیه و توزیع مواد مخدر و... دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ "یوسف سپهوند" جانشین فرماندهی انتظامی استان در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای عملیاتی پلیس در اجرای طرح ظفر ۴ در شهرستان شازند در جمع خبرنگاران گفت: با بازبینی طرح های عملیاتی پلیس استان و با تاکید ویژه بر پیگیری مطالبات و گزارش های اعلامی شهروندان، اجرای طرح های عملیاتی ظفر با احصاء کارشناسی جرایم از حدود ۳ ماهه قبل در سطح استان کلید خورد.

وی با بیان ادامه داشتن این طرح عملیاتی در کلیه شهرستان های استان، تصریح کرد: مرحله چهارم از اجرای طرح ظفر به مدت ۱۵روز در سطح شهرستان شازند عملیاتی و امروز بخشی از کشفیات پلیس شهرستان در این نمایشگاه به بازدید عموم گذاشته شده است .

 سپهوند یکی از مهم ترین اولویت ها در این طرح را برخورد با خرده فروشان مواد مخدر خواند و ادامه داد: در اجرای مدت ۱۵روز طرح ظفر در سطح شهرستان شازند ، ۱۸نفر خرده فروش مواد مخدر و۷۹نفر معتاد متجاهر دستگیر و در حدود ۶۴۶۵ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنان کشف شد.

این مقام انتظامی برخورد با سارقان را بعد دیگری از اهداف اجرای این طرح برشمرد و اضافه کرد: توقیف ۱۱ خودروی شوتی و ثبت ۱۹۱ مورد دستور توقیف خودروی شوتی و همچنین در مدت زمان اجرای این طرح در شهرستان شازند ، ۲۳ نفر سارق و یک باند سارقان مسلح احشام دستگیر شدند و در مجموع از دستگیرشدگان۴۱ فقره انواع سرقت کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی برخورد با قاچاقچیان کالا را از دیگر برنامه های عملیاتی پلیس در اجرای طرح ظفر ۴ خواند و با اشاره به کشف ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در مدت زمانی اجرای این طرح در شهرستان شازند گفت:در اجرای و با هماهنگی مرجع قضائی به پارکینگ انتقال شد.

وی با اشاره به تشدید طرح های نظارت بر واحدهای صنفی در این بازه زمانی ادامه داد : بخشی دیگر از اقدامات پلیس در اجرای طرح ظفر ۴، همکاری با اتحادیه های صنفی وبازدید از ۱۲۴واحد صنفی در سطح شهرستان بود که در نتیجه این بازدیدها،۱۸ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند و به ۸ واحد صنفی اخطار پلمپ و به ۸ مورد تذکر کتبی صادر شد و ۳ متصدی واحد صنفی نیز به علت ارتکاب جرم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند .

جانشین فرماندهی انتظامی استان همچنین عنوان کرد: درطول مدت اجرای طرح ظفر تعداد ۳۶ نفر مشمول غایب نیز احضار و مراتب سیر مراحل قانونی رسیدگی به پرونده های آنان اجرایی شد.

سپهوند بر تداوم اجرای این طرح عملیاتی در دیگر شهرستان های استان نیز تاکید و خاطر نشان کرد: تلفن ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی است و به منظور بهبود هر چه کیفی تر طرح ظفر، شهروندان می توانند از طریق تلفن ۱۹۷ هر گونه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به مسئولان انتظامی استان منعکس کنند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1551870
ارسال نظر
نظرات