شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1398/09/12 شناسه خبر: 1551878
ثبت نام ۱۴ داوطلب بهارستان در خراسان شمالی/ غیبت چهره‌های سرشناس
در حالی سومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خراسان شمالی آغاز شده که غیبت چهره‌های سرشناس داوطلبی برای حضور در بهارستان پررنگترین حاشیه این متن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، ثبت نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از صبح یکشنبه دهم آذرماه آغاز شد و تاکنون 14 نفر در خراسان شمالی ثبت نام کردند.

در ۲ روز سپری شده از آغاز نامنویسی داوطلبان نامزدی در انتخابات ، ۸ نفر در حوزه انتخابیه بجنورد، ۴ نفر در حوزه انتخابیه اسفراین و ۲ نفر در حوزه انتخابیه شیروان ثبت نام کرده اند.

در نخستین روز از ثبت نام  ۵ نفر داوطلب نامزدی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه این استان ثبت‌نام کردند.

موسی الرضا ثروتی، نماینده دو دوره مردم شهرستان های بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان، مانه و سملقان چهره مطرح روز نخست ثبت نام بود که به علت همراه نداشتن شناسنامه موفق به ثبت نام نشد.

 در دومین روز نام‌نویسی از داوطلبان نامزدی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موسی الرضا ثروتی نماینده ادوار خراسان شمالی، معاون فرهنگی دانشگاه بجنورد، رئیس سابق جهاد دانشگاهی خراسان شمالی موفق به ثبت نام شدند.

در حالی که در نخستین روز از ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیروان ثبت نامی صورت نگرفت اما در دومین روز اصغر قونیانلویی سرخ قلعه بعنوان اولین کاندیدای انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری شیروان مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرد.

محمد محمدزاده قانعی، نخستین چهره مطرح از طیف اصلوگرایی با سابقه دو دوره حضور در شورای اسلامی شهر شیروان دومین نامزد انتخابات مجلس بود که با حضور در فرمانداری شیروان برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

در حوزه انتخابیه اسفراین هم که در روز نخست 4 نفر ثبت نام کردند در دومین روز هیچ ثبت نامی انجام نشد.

حضور  بانوان برای ثبت‌نام در فرمانداری بجنورد که به دلیل نقص مدارک تاکنون نتوانسته اند ثبت‌نام خود را برای مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه خراسان شمالی انجام دهد، از حواشی دو روز ثبت نام کاندیدها بوده است.

نکته قابل توجه دیگر غیبت چهره های سرشناسی است که پیش از انتخابات گمانه زنی هایی در فضای مجازی در خصوص حضور آنان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح بود.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1551878
ارسال نظر
نظرات