شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1398/09/12 شناسه خبر: 1551879
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان:
تردد در محورهای کوهستانی زنجان تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: در حال حاضر تردد در محورهای کوهستانی استان زنجان تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارش برف و باران در اکثر محورهای استان زنجان هستیم.

وی با بیان اینکه در محورهای زنجان-طارم، زنجان-تهم-چورزق، زنجان-دندی-تخت سلیمان، سلطانیه-خدابنده-همدان، ابهر-خدابنده بارش برف گزارش شده است، افزود: در دو محور زنجان-طارم، زنجان-تهم-چورزق، زنجان حرکت با زنجیر چرخ میسر است.

این مسئول بیان اینکه وضعیت محور آزادراه و ترانزیت زنجان-قزوین نیز برفی است و در آزادراه زنجان-تبریز و جاده ترانزیت نیز بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان با بیان اینکه حرکت در اکثر راه های کوهستانی استان زنجان به دلیل بارش برف با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است، افزود: برخی راه‌های روستایی نیز مسدود شده است.

محمدی با بیان اینکه مسیرهای اصلی استان باز است و امکان تردد وجود دارد، خاطرنشان کرد: به رانندگان توصیه می شود برای تردد از محورهای کوهستانی به زنجیر چرخ مجهز باشند.

وی گفت:رانندگان برای اطلاع از مسیرها می‌توانید با سامانه ۱۴۱ سازمان راهداری تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551879
ارسال نظر
نظرات