شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1398/09/13 شناسه خبر: 1551945
مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان شمالی خبر داد؛
تشکیل 500 پرونده تخلفات گرانفروشی در خراسان شمالی
مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان شمالی با بیان اینکه از آغاز بازرسی‌های تاکنون 500 پرونده گرانفروشی در استان تشکیل شده، گفت: محکومیت دومیلیارد و 500 میلیون ریال برای متخلفین لحاظ شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدجواد سیدالموسوی، مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با تاکید بر تشدید بازرسی ها و نظارت از ابتدای آغاز طرح گرانی بنزین اظهار کرد: گشت های بازرسی در سطح خراسان شمالی در شیفت های کاری تعیین شده در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: تیم های بازرسی مشترک، متشکل از بازرسین تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان فعال هستند و در صورت مشاهده هر گونه گران فروشی با آنان برخورد می شود.

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان با بیان اینکه گشت های بازرسی در قالب 165 تیم بیش از یک هزار و 200 بازرسی انجام داده اند، افزود: پرونده های گران فروشی طی این مدت به تعزیرات ارسال شده و به صورت آنی و لحظه ای در حال رسیدگی هستند.

وی از تشکیل 500 پرونده متخلف در گران فروشی در خراسان شمالی بعد از افزایش قیمت بنزین خبر داد و گفت: مبلغ دومیلیارد و 500 میلیون ریال محکومیت نقدی برای متخلفین لحاظ شده است.

سیدالموسوی بیان داشت: پرونده ها تشکیل شده در حوزه های خواروبار، پوشاک، لوازم خانگی، نانوایی، قصابی، ناوگان حمل و نقل بوده که عمده تخلفات آنها شامل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور، شکایت مشتری به ثبت رسیده است.

این مقام مسئول خبر داد: در صورت اعلام شکایت یا مواجه با هر گونه گران فروشی در سطح استان با متخلف برخورد جدی می شود.

انتهای پیام/ 

 

https://dana.ir/1551945
ارسال نظر
نظرات