شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 19:24 منتشر شده در مورخ: 1398/09/12 شناسه خبر: 1551953
گزارشی ازسومین روزثبت‌نام انتخابات؛
۵ داوطلب در حوزه شهرستان‌های قزوین، آبیک و البرز ثبت‌نام کردند/ خبری از حضور نمایندگان مجلس فعلی نیست
در سومین روز از ثبت‌نام داوطلبین مجلس شورای اسلامی پنج نفر در حوزه مرکزی شهرستان‌های قزوین، آبیک و البرز ثبت‌نام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ سومین روز از ثبت‌نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق دو روز گذشته از ساعت 8 صبح آغاز به کار کرد.

در نخستین ساعت از این روز سه نفر شامل دو خانم و یک آقا با سن‌های 30، 39 و 32ساله برای ثبت‌نام به حوزه مرکزی شهرستان‌های قزوین، آبیک و البرز مراجعه کردند.

لیلا قنبری گلجه دارای کارشناسی ارشد حقوق و کارشناسی الهیات و فقه و حقوق اسلامی و مشاور حقوقی یکی از این سه نفر بود.

داوطلب بعدی موسی نظری 54 ساله با مدرک کارشناسی ارشد امور دفاعی و بازنشسته نیروی زمیتی ارتش بود که خود را از نظر گرایش سیاسی مستقل اعلام کرد.

 

ساناز ابوالقاسمی، 32 ساله، کارشناس ارشد معماری و طراحی شهری، مدرس دانشگاه و طراح و مجری پروژه‌های ساختمانی پنجمین مراجعه کننده به این حوزه انتخاباتی بود.

یک نفر نیز به دلیل نقص مدارک از ثبت نام در این روز بازماند.

گفتنی است؛ دو روز نخست ثبت‌نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مجموعأ 26 نفر در استان قزوین ثبت نام کردند که شامل 15نفر در حوزه قزوین، آبیک و البرز، 6نفر در حوزه بوئین زهرا و 5 نفر نیز در تاکستان بودند.

نام نویسی‌ها طی دو روز گذشته تا این لحظه نشان می‌دهد که هیچ اثری از ثبت‌نام نمایندگان فعلی مجلس استان قزوین و افراد سرشناس و هفت مدیرکلی که برای شرکت در انتخابات استعفا داده بودند، نیست. گویا همه‌ی این افراد زمان ثبت‌نام را به روزهای پایانی موکول کرده‌اند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551953
ارسال نظر
نظرات