شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:57 منتشر شده در مورخ: 1398/09/12 شناسه خبر: 1551975
فرماندار خرم‌آباد:
نیروی انتظامی از جنس مردم است/ برخی بیانیه‌ها با هدف سلب امنیت منتشر می‌شود
فرماندار خرم‌آباد گفت: افرادی با اهداف سیاسی و امنیتی جهت رسیدن به اهدافشان دنبال سلب امنیت و آسایش مردم هستند و مجرم محسوب می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر طولابی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره نقش نیروی انتظامی در برقراری امنیت اغتشاشات اخیر در استان لرستان اظهار داشت: بر اساس قانون شرح وظایف نیروی انتظامی تأمین امنیت و نظم عمومی کشور و برخورد با مجرمین است.

وی افزود: با توجه به اینکه کار اصلی نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت جامعه است، چنانچه افرادی بخواهند نظم و امنیت جامعه را به خطر بیندازند نیروی انتظامی در صف اول مقابله با تهدیدکنندگان امنیت عمومی جامعه قرار دارد.

فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: در اغتشاشات اخیر خرم‌آباد اگر عوامل برقراری امنیت حضور پیدا نمی‌کردند و پیشگیری نمی‌شد معاندین، اراذل و اوباش و عناصری که به دنبال اهداف خاص هستند خسارات جبران‌ناپذیر مالی برجای می‌گذاشتند و سلب امنیت را در پی داشت.

وی در رابطه با بیانیه اخیر برخی افراد مشهور و سلبریتی مبنی بر اینکه نیروی انتظامی نباید با آشوبگران حوادث اخیر کشور برخورد می‌کرد بیان کرد: نیروی انتظامی از جنس مردم است و هیچ‌گاه علیه مردم نیست، نیروی انتظامی همراه مردم است ولی متأسفانه افرادی با اهداف سیاسی و امنیتی با این‌گونه بیانیه‌ها جهت رسیدن به اهدافشان دنبال سلب امنیت و آسایش مردم هستند و مجرم محسوب می‌شوند که بر اساس قانون با تهدیدکنندگان امنیت جامعه توسط نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551975
ارسال نظر
نظرات