شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1398/09/13 شناسه خبر: 1552083
مدیرخانه مطبوعات استان زنجان تاکید کرد؛
بحران مالی رسانه‌های استان زنجان
مدیرخانه مطبوعات استان زنجان گفت: اگر چه شرایط فعلی مطبوعات خوب نیست اما نباید اجازه داد، چراغ مطبوعات خاموش شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یوسف ناصر امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: 26 رسانه استان زنجان در چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها حضور دارند.

وی با بیان اینکه امسال با توجه به محدودیت مکانی، اطلاع رسانی عمومی به رسانه های استان شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم این نمایشگاه پربارتر از سال های گذشته برگزار شود.

این مسئول از مجوز دار بودن 80 رسانه در استان زنجان طبق گزارش سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد و گفت: از این تعداد تنها 40 رسانه فعال هستند.

مدیرخانه مطبوعات استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان اولین استانی بود که نمایشگاه مطبوعات را در کنار نمایشگاه کتاب برگزار کرد،افزود: این موضوع به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام و با پیگیری های انجام شده در سایر استان ها نیز نمایشگاه مطبوعات در کنار نمایشگاه کتاب برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته جشنواره مطبوعات در کشور نیز به دلیل مشکلات مالی برگزار نشد،افزود: نمایشگاه های استانی زمینه حضور رسانه ها را در بین مردم فراهم کرده است.

این مسئول با اشاره به مشکلات رسانه های استان زنجان، افزود: در چنین وضعیتی نباید اجازه داد چراغ مطبوعات خاموش شود.

مدیرخانه مطبوعات استان زنجان فضای نمایشگاه مطبوعات امسال را بهتر از سال گذشته ارزیابی کرد و گفت: امسال مکانی برای نمایشگاه مطبوعات در نظر گرفته شده است که بیشتر در معرض دید است.

ناصر تصریح کرد: در شرایط فعلی که همه مطبوعات و رسانه ها دچار مشکلاتی هستند باید شرایط را تحمل کنیم تا این بحران رد شویم.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552083
ارسال نظر
نظرات