شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:55 منتشر شده در مورخ: 1398/09/13 شناسه خبر: 1552133
استاندار کرمانشاه:
بیانیه گام دوم انقلاب راهبردی اساسی برای آینده کشور است
استاندار کرمانشاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را راهبردی اساسی برای آینده کشور دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز، هوشنگ بازوند امروز چهارشنبه در اولین شورای سیاست‌گذاری تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب یک راهبرد اساسی برای ۴۰ سال آینده کشور است که نیاز به کارهای عملیاتی دارد.

استاندار کرمانشاه افزود: در این بیانیه به خوبی فرصت ها و چالش ها در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مطرح شده و راهکارها هم به خوبی مشخص شده است.

وی خاطر نشان کرد: باید ارزش های والا را که نقش بسزایی در پیشبرد هشت سال دفاع مقدس داشت برای انتقال به نسل آینده احصاء کنیم چرا که الان نسل جدید حضور ذهن ندارند که در جنگ تحمیلی حتی سیم خاردار و پزشک نداشتیم.

بازوند با تاکید بر اینکه نباید ۴۰ سال گذشته را تاریک جلوه دهیم، گفت: نقاط مثبت از جمله اینکه کشور ما ۸ سال در مقابل ۶۰ کشور جهان مقاومت کرد باید به نسل آینده گفته شود.

این مسئول تصریح کرد: باید مدیریت را تحویل نسل جوان دهیم و به این منظور لازم است مشکلاتی را که ما تجربه کردیم با ارائه راهکار مقابله با آن مشکلات برای آنها بازگو کنیم تا بتوانند به پیشرفت و توسعه برسند.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: در این ۴۰ سال اگرچه به پیشرفت هایی رسیدیم اما نباید از غفلت هایی که در بحث آسیب های اجتماعی و مسائل مختلفی زیر پوست شهر داشتیم چشم پوشی کنیم و باید به نوعی گفته شود.

وی ادامه داد: نقطه قوت این راهبرد اساسی این است که حضور مردم را پررنگ ببینیم و به نحوی برنامه ریزی کنیم که مردم بیشتر پای کار باشند.

بازوند گفت: در اقتصاد مقاومتی از ۲۴ راهکاری که ابلاغ شده در ۱۱ مورد آن مردم پای کار هستند.

استاندار کرمانشاه همچنین بر حضور بانوان در راهبرد گام دوم انقلاب تاکید کرد و افزود: اگر شخصیت های حقیقی را در این بیانیه پررنگ ببینیم بدون شک سرمایه های اجتماعی کشور را تقویت می کنیم.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552133
ارسال نظر
نظرات