شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 22:47 منتشر شده در مورخ: 1398/09/13 شناسه خبر: 1552303
سه کشته در پی برخورد تیبا با تابلو تبلیغاتی
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال‌احمر نیشابور گفت: براثر انحراف یک دستگاه خودرو تیبا و برخورد آن با تابلوی تبلیغاتی حاشیه جاده سه نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال‌احمر نیشابور گفت: براثر انحراف یک دستگاه خودرو تیبا و برخورد آن با تابلوی تبلیغاتی حاشیه جاده سه نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.

اسماعیل شاه‌بیکی عنوان کرد: در پی این حادثه که امروز در کیلومتر 50 جاده نیشابور - مشهد روی داد، به علت شدت حادثه بلافاصله پس از اعلام خودروی ویژه نجات هلال‌احمر از پایگاه امام رضا(ع) که در 5 کیلومتری محل حادثه قرار داشت اعزام و عملیات رهاسازی مصدومان و کشته شدگان انجام شد.
 
وی ادامه داد: با توجه به شدت حادثه که روبه‌روی روستای علی‎آباد به وقوع پیوسته بود، عملیات رهاسازی حدود 45 تا یک ساعت به طول انجامید.
 
شاه‌بیکی بیان کرد: کشته شدگان یک خانم میانسال، دو آقای 30 ساله و 65 ساله بودند که یکی از این افراد نیز راننده خودرو بوده است که در صحنه حادثه فوت کردند؛ در این حادثه همچنین دو نفر مصدوم شدند.
 
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال‌احمر نیشابور افزود: این افراد از شهر قم بودند و این اتفاق ناگوار براساس آنچه اعلام شده، به دلیل خواب آلودگی راننده رخ داده است.
 
وی از رانندگان خواست؛ ضمن رعایت قوانین و مقررات در صورت احساس خستگی از ادامه رانندگی خودداری کنند.
 
در همین خصوص رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور نیز گفت: بعد از عملیات رهاسازی توسط هلال‌احمر جنازه‎ها و مصدومان به ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ که به محل اعزام شده بودند، تحویل داده شدند.
 
قاسم مشارموحد ادامه داد: مصدومان این حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور منتقل شدند.
 
وی اظهار کرد: حال یکی از مصدومان بسیار وخیم اعلام شده و به ای.سی .یو انتقال داده شده است.
 
انتهای پیام/ 
https://dana.ir/1552303
ارسال نظر
نظرات