شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1398/09/14 شناسه خبر: 1552384
استاندارد لرستان:
توسعه در مسیر ترسیم‌شده امام(ره) و رهبری از خطوط اصلی نظام است
استاندار لرستان گفت: توسعه، تعالی و حرکت در مسیر ترسیم‌شده امام(ره) و رهبری از خطوط اصلی نظام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه نماینده ولی‌فقیه استان لرستان که در سالن همایش جهاد کشاورزی برگزار شد اظهار داشت: نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها وظایفی را که رهبری برای آن‌ها تعیین کرده را انجام می‌دهند و هر اقدامی که برای توسعه و تعالی استان لازم است تشخیص می‌دهند که چه‌کارهایی انجام شود.

وی با اشاره به احکامی که از سوی رهبری صادر می‌شود افزود: چند نکته در این احکام وجود دارد که یکی توجه به ویژگی‌های خاص هر استان است چراکه مردم هر خطه از ایران ازنظر فرهنگی و حوزه‌های دیگر متفاوت هستند و رهبری تأکیددارند وجوه برجسته‌ای که در فرهنگ، آداب‌ورسوم هر منطقه وجود دارد برجسته شود.

استاندار لرستان عنوان کرد: تقویت این بُعد از ویژگی‌های استان جزء مواردی است که بیان می‌شود که در این راستا استان لرستان دارای ویژگی‌هایی است با مردمی مهربان، علاقه‌مند به انقلاب و جزء بهترین همراهان نظام هستند.

وی با اشاره به ارتباط مردم با نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: نماینده ولی‌فقیه در استان مربوط به قشر خاصی نیست بلکه با همه اقشار و گروه‌ها ارتباط دارد و این ارتباط باید بین نماینده ولی‌فقیه و همه اقشار وجود داشته باشد.

خادمی تصریح کرد: راه ولایت راه سعادت است و باید تلاش کرد تا همواره در این مسیر حرکت کرد و توسعه، تعالی و حرکت در مسیر ترسیم‌شده امام(ره) و رهبری از خطوط اصلی است و باید استراتژیک‌ها و وظایف متناسب با این موضوع تدوین شود.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1552384
ارسال نظر
نظرات