شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:43 منتشر شده در مورخ: 1398/09/14 شناسه خبر: 1552408
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
جمهوری اسلامی با جوانان معترض با رأفت برخورد کرده است
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: جمهوری اسلامی با جوانان معترض با رأفت برخورد کرده است، این جوانان هم توجه داشته باشند و هدایت شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان اظهار داشت: در فتنه اخیر اکثر کسانی که شرکت می‌کردند جوانانی بودند که خبر از جایی نداشتند، سر صدای بلند شده بود و این‌ها هم  آمده بودند که خوشبختانه با رأفت اسلامی با آن‌ها برخورد شد.

وی افزود: این روزها حضرت آقا تأکید کردند بر این مسئله که با رأفت اسلامی برخورد کنید، سروکار ما را سردمداران است، آن‌هایی که اسلحه به دست گرفتند و اموال مردم را غارت کردند و آتش زدند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری عنوان کرد: کدام حکومت می‌تواند تحمل کند؛ فرانسه که داد دموکراسی‌اش دنیا را پرکرده است در قضیه تظاهرات پاریس پلیس آنجا چقدر چشم‌ها را کور کرد و کشتند.

وی بیان کرد: همین آمریکای جنایتکار چند سال پیش یک فرقه‌ای بود به نام داوودیه که در یک سالن اجتماع کرده بودند در سالن را بستند و همه آن‌ها را زنده‌زنده آتش زدند.

محمدی گلپایگانی گفت: جمهوری اسلامی با رأفت برخورد کرده است، این جوانان هم توجه داشته باشند و هدایت شوند، خانواده‌هایشان خوب و محترم هستند که توفیقشان را از خدا می‌خواهیم.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552408
ارسال نظر
نظرات