شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1398/09/14 شناسه خبر: 1552419
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خبر داد:
بارش برف و باران در محورهای 6 استان
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای 6 استان کشور خبر داد و به رانندگانی که قصد تردد در محورهای برف‌گیر و کوهستانی را دارند توصیه کرد، حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان اردبیل بارش برف جریان دارد. 

وی تصریح کرد:‌ در محورهای خوی - چالدران در آذربایجان غربی، اسالم - خلخال در گیلان و محورهای اهر - کلیبر، مرند - جلفا و تبریز - اهر در آذربایجان شرقی نیز بارش برف جریان دارد. 
 
سردار رحمانی به بارش باران در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و گیلان پرداخت و گفت:‌ در برخی محورهای مازندران و خراسان شمالی نیز باران می‌بارد. 
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به مه‌گرفتگی در اکثر محورهای استان خوزستان اشاره و بیان داشت: در برخی محورهای استان زنجان، کرمانشاه، گلستان و خراسان شمالی نیز مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است؛ به رانندگان توصیه می‌شود که با چراغ روشن رانندگی کرده و فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه را لحاظ کنند. 
 
بنابر گزارش فارس، سرهنگ رحمانی به رانندگانی که قصد سفر به معابر کوهستانی و برفگیر را دارند توصیه کرد: تجهیزات زمستانی لازم را به همراه داشته و از سالم بودن بخاری خودرو و برف‌پاک‌کن اطمینان حاصل کنند. 
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: در محورهای خلخال - اسالم و اردبیل - سرعین در استان اردبیل و محور اهر - کلیبر در استان آذربایجان شرقی تردد فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است؛ رانندگان به این نکته توجه داشته باشند و برای تردد در سه محور فوق حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ را همراه داشته باشند. 
 
وی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند. 
 
انتهای پیام/ 
https://dana.ir/1552419
ارسال نظر
نظرات