شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 23:43 منتشر شده در مورخ: 1398/09/14 شناسه خبر: 1552545
مدیر کل هواشناسی استان البرز؛
افزایش آلاینده ها در البرز تا شنبه ادامه دارد
منصور رحمانیان گفت: روند افزایش آلاینده ها را تا روز شنبه ظهر در البرز خواهیم داشت و سطح آلودگی از ناسالم برای گروه های حساس به بالا قرار می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیر کل هواشناسی البرز درباره آخرین وضعیت هوای استان در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: روند افزایش آلاینده ها به علت وجود لایه های وارونگی دما در سطح پائین همچنان وجود دارد و  اینورژن در سطح استان بسیار عمیق تر است.

منصور رحمانیان هوای ساوجبلاغ امروز کاملا ناسالم برای گروه های حساس اعلام کرد و افزود: یک سامانه بارشی وارد منطقه البرز خواهد شد اما تا شنبه عصر بارشی را شاهد نیستیم و در این مدت تبعات آن ازدیاد ابر، ایجاد باد و سرمای هوا روی استان است. 
 
وی اظهار داشت: وضعیت ابرناکی مذکور تعادلی را میان میزان آلاینده ها ایجاد می کند و البته ترافیک پایان هفته میزان آلاینده ها را افزایش می دهد در نتیجه در حالت کلی روند افزایش آلاینده ها را تا روز شنبه ظهر در البرز خواهیم داشت و سطح آلودگی از ناسالم برای گروه های حساس به بالا قرار می گیرد. 
 
رحمانیان تصریح کرد: انتظار داریم در شهرهای پر جمعیتی مانند هشتگرد، نظرآباد، فردیس و کرج نیز وضعیت آلایندگی روند مذکور را داشته باشند و متاسفانه با شرایط خوبی مواجه نیستیم و ناپایداری ها شنبه ظهر تاثیر خود را بر روی استان خواهد گذاشت. 
 
 
 
 

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552545
ارسال نظر
نظرات