شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 20:42 منتشر شده در مورخ: 1398/09/15 شناسه خبر: 1552700
نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین اعلام کرد کشورهای باقی‌مانده در برجام همچنان از این توافق حمایت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین روز جمعه در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام در وین اعلام کرد که کشورهای عضو برجام در حمایت از این توافق با یکدیگر تفاهم دارند.

این دیپلمات روس طی پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «آخرین نشست کمیسیون مشترک برجام در سال 2019 نشان داد که با وجود همه دشواری‌ها و اختلاف‌نظرها، شرکت‌کنندگان [در نشست] در حمایت از برجام با یکدیگر اتفاق نظر دارند. این مهم‌ترین نتیجه‌ای است که از مباحث امروز حاصل شد.»

چهاردهمین نشست کمیسیون مشترک برجام که آخرین نشست این کمیسون در سال جاری میلادی خواهد بود، امروز جمعه در سطح معاونین و مدیران کل  وزارت خارجه ایران و کشورهای 1+4 در ساختمان مرکزی نمایندگی اتحادیه اروپا در وین اتریش برگزار شد.

سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزرات امور خارجه کشورمان در صدر هیئت ایرانی در این نشست حضور یافت و با «هلگا اشمید» معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و همتایان خود از کشورهای انگلیس، روسیه، فرانسه، آلمان و چین به مذاکره در خصوص آخرین تحولات مربوط به برجام پرداخت.

منبع: تسنیم
https://dana.ir/1552700
ارسال نظر
نظرات