شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:18 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552747
مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی تعزیرات حکومتی کشور:
خودنظارتی کلید واژه مهم برای کاهش تخلفات است
مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: باید بتوانیم خرد جمعی و آگاهی را داشته باشیم تا یک خودنظارتی در جامعه ایجاد شود و همه به عنوان ناظرین افتخاری سازمان تعزیرات به استقبال کاهش تخلفات برویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ویدا آزاد در گفت‌وگو با صبح قزوین، اظهار کرد: بانوان در جامعه تلاشگر، سازنده و آینده‌نگر هستند که نگاه ویژه‌ای به بحث آگاهی بخشی و تولید گفتمان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دارند.

وی با بیان اینکه باید با تجارب زیست اجتماعی به استقبال کاهش آسیب‌ها برویم، افزود: خداوند بهترین صفت خود که پرورش و خلق کردن است را به بانوان عطا کردند که باید از این موهبت الهی در سطح عالی استفاده کنیم و بتوانیم برای بهبود فضای کسب و کار جامعه تلاش کنیم.

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: باید با همراهی و هم‌افزایی به استقبال کاهش تخلفات و سالم سازی کسب و کارها برویم به طوری که برای یک فعالیت اقتصادی سالم با یک هلیگن سه ضلعی مصرف کننده، تولیدکننده و توزیع‌کننده مواجه هستیم.

سازمان تعزیرات در خدمت حقوق شهروندی است

این مقام مسئول در ادامه ابراز کرد: اگر هر کدام از این گروه‌ها که در یک فعالیت اقتصادی دخیل هستند، بتوانند به وظایف خطیر خود به خوبی آگاه شوند می‌توانیم فضای سالم اقتصادی داشته باشیم.

وی افزود: اگر فلسفه خرید ما سه مرحله پیش از خرید، حین خرید و بعد از خرید داشته باشد نیز سازمان تعزیرات بعد از خرید به عنوان حامی حقوق شهروندان در کنار مردم است.

آزاد بیان کرد: سازمان تعزیرات درصدد است تا بتواند این آرامش را به خانوارها بدهد تا آگاه شوند که هنگام خرید به چه مولفه‌هایی توجه کنند و بعد از خرید چگونه می‌توانند احقاق حقوق شهروندی داشته باشند.

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: باید با برگزاری کارگاه‌های آموزشی بتوانیم خرد جمعی و آگاهی را داشته باشیم تا یک خودنظارتی در جامعه ایجاد شود و همه به عنوان ناظرین افتخاری سازمان تعزیرات به استقبال کاهش تخلفات برویم.

انتهای پیام/ 

https://dana.ir/1552747
ارسال نظر
نظرات