شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552803

توقیف محموله میلیاردی کالای قاچاق در شازند

توقیف محموله میلیاردی کالای قاچاق در شازند
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف یک میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال در عملیات روز گذشته پلیس در توقیف ۳ دستگاه خودروی سواری حامل بار قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ "یوسف سپهوند" جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ گفت: در تشدید طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان شازند، در عملیاتی موفق به توقیف ۳ دستگاه خودروی سواری حامل بار قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شدند.

وی افزود: در بازرسی از این خودروها، تعداد ۱۰۰ چسب موش، ۴۰۰۰ عدد تله موش و ۳ هزار و ۵۰۰ عدد ادکلن و اسپری قاچاق و فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

سپهوند ادامه داد: در ارزیابی کارشناسای اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزشی ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در حدود یک میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال برآورد شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با تاکید بر تشدید طرح های مبارزه با قاچاق کالا و خودروهای شوتی اضافه کرد: ۳ فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1552803
ارسال نظر
نظرات