شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552826
در شاهین‌شهر انجام شد؛
ارائه خدمات کاروان سلامت هلال احمر به روستای جهادآباد+تصاویر
جمعیت هلال احمر شاهین شهر به مناسبت روز داوطلب به روستای جهادآباد کاروان سلامت و نیکوکاری اعزام و خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به اهالی روستا ارائه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل ازصاحب نیوز؛ کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شاهین‌شهر با هدف خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان با مشارکت جمعی از پزشکان، پرستاران و کارشناسان دینی و کسب و کار و همکاری امام جماعت، دهیاری و اعضای شورای روستای جهادآباد، خدمات رایگان به اهالی روستا ارائه دادند.

محسن امینی هرندی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز؛ اظهار کرد: کاروان سلامت و نیکوکاری جمعیت هلال احمر شاهین‌شهر شامل سه پزشک دندانپزشک، سه پزشک عمومی، کارشناس زنان و مامایی، روانشناس و مشاور خانواده، تزریقات و پانسمان، تکنسین داروخانه، دامپزشک، مشاوره کسب و کار، مشاور دینی، همراه با اجرای جذاب و ایجاد فضایی دوستدار کودکان، به مناسبت روز داوطلب در روستای جهادآباد مستقر شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شاهین شهر با بیان اینکه حدود 250 نفر از اهالی این روستا از این کاروان سلامت، خدمات درمانی و مشاوره رایگان دریافت کردند، خاطرنشان کرد: کلیه هزینه‌های این کاروان اعم از تجهیزات و درمان دندانپزشکی، دارو، سبدهای کالای نیازمندان به ارزش تقریبی حدود 25 میلیون ریال توسط خیران و نیکوکاران تامین شده است.

شهناز باقریان بخشدار مرکزی شهرستان در حاشیه بازدید از خدمات‌رسانی کاروان سلامت، با اشاره به اهمیت فعالیت گروه‌های داوطلب سازمان‌های مردم نهاد، رسیدگی به مشکلات محرومین جامعه را از نقاط قوت چنین کاروان‌هایی دانست و اظهار کرد: شرایط دشوار امروز کشور ناشی از جنگ اقتصادی دشمنان است که نقش سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های داوطلب، برای کاهش فشار معیشتی مردم و ایجاد روحیه نشاط در جوامع شهری و روستایی بسیار با اهمیت است.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552826
ارسال نظر
نظرات