شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552856
روز دانشجو بدون روحانی؛
رئیسی در غیاب رئیس جمهور به دانشگاه می رود
دانشجویان در حالی مورد توجه رئیس جمهور در این برهه زمانی قرار نمی گیرند که زمان انتخابات و در ستاد انتخاباتی حسن روحانی جزو نیروهای فعال و بدنه اصلی حامیان وی بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین نوریان دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با اشاره به حضور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در مراسم روز دانشجو در این دانشگاه گفت:‌ امروز دانشجویان نشان خواهند داد که قدردان خدمتگزاران صادق نظام اسلامی خواهند بود. 

وی تاکید کرد: مراسم روز دانشجوی دانشگاه تهران و بزرگداشت شهدای 16 آذر 1332 امروز با حضور رئیس قوه قضائیه در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می شود و دانشجویان انقلابی همواره نشان داده اند که آرمان گرا، استکبار ستیز و عدالتخواه هستند و خواهند بود.
 
بنابر گزارش فارس، نوریان تصریح کرد: این برنامه با عنوان "دانشجوی مسلمان، صدای مستضعفان" و به همت تشکل های انقلابی دانشگاه تهران تدارک دیده شده و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی به بیان نقطه نظرات و طرح دیدگاه های خود درباره مسائل کشور و جهان خواهند پرداخت. سپس آقای رئیسی به سوالات پاسخ خواهند داد.
 
وی گفت: این که در اولین 16 آذر گام دوم انقلاب، میزبان خادم ملت هستیم، نوید دهنده آینده ای روشن برای جامعه و به‌ویژه جامعه دانشگاهی خواهد بود.
 
مراسمات روز دانشجو طی سالهای گذشته با حضور حسن روحانی در یکی از دانشگاه های تهران و حتی برخی از شهرستان ها برگزار میشد. اما امسال تا اینجای کار حسن روحانی حاضر نشده است که به دانشگاه برود و با دانشجویان سخن بگویید و نظرات آنها را نیز بشنود.
 
این درحالی است که دانشجویان از جمله قشرهای مطالبه گر هستند و حتما نسبت به عملکرد دولت انتقادات و سخنانی دارند.
 
جالبتر اینکه دانشجویان در حالی مورد توجه رئیس جمهور در این برهه زمانی قرار نمی گیرند که زمان انتخابات و در ستاد انتخاباتی حسن روحانی جزو نیروهای فعال و بدنه اصلی حامیان وی بودند. 
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1552856
ارسال نظر
نظرات