شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552866
دانا گزارش می دهد؛
شوخی های 18+ سلبریتی ها با رنگ تابوشکنی +عکس
یکی از حاشیه هایی که در سال های اخیر در حساب های کاربری سلبریتی ها در فضای مجازی همواره حاشیه ساز بوده است؛ شوخی های اروتیک و خارج از چهارچوب آداب و معاشرت اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معمولا هنرمند را به اخلاق می شناسند و او را الگویی در زندگی قرار می دهند تا در مواردی از زندگی از رفتار و منش وی الگوبرداری کنند.

هنرمندانی که در این چند ساله سعی بر این داشته اند که خودشان را به مردم نزدیک و نزدیک تر کنند، به جای آن ها و برای آن ها تصمیم بگیرند و در سرنوشت سازی آنها در آینده تاثیر بگذارند و در مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مانیفست می دهند، هر روز ایران را به رنگی در می آورند، یک روز بنفش و روز دیگر آن را سیاه می کنند.

سلبریتی ها که متاسفانه در مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دخالت می کنند و سعی می کنند جامعه را با نظر خود همراه کنند، زمانی که از آن ها خواسته می شود پاسخگوی رفتارشان باشند مطرح می کنند که زندگی خصوصی آن ها به کسی ارتباطی ندارد. از یک سو سلبریتی ها سعی می کنند در جامعه تاثیرگذار باشند اما از سوی دیگر نه پاسخگوی اعمال و رفتارشان هستند و نه شان و شخصیت الگو شدن در جامعه را دارند؛ اخیرا مهراب قاسمخانی برای روز تولد خود یک پست در اینستاگرام انتشار می کند که امیرمهدی ژوله زیر آن پست با ادبیاتی بسیار نازل تولد قاسمخانی را به او تبریک می گوید و قاسمخانی نیز مانند ژوله با همان ادبیات جواب او را می دهد و می بینیم که به همین شکل به شوخی های جنسی و ناموسی با یکدیگر می پردازند.

 

 

وقتی چراغ راه یک جامعه افرادی باشند که اول از همه به خودشان احترام نمی گذارند، چگونه می توان انتظار داشت که به مردم آن جامعه احترام بگذارند؟ چگونه می توان انتظار داشت وقتی افکار عمومی کشور با به سمت یک جریان خاص سوق می دهند و سرنوشت آنان را نامعلوم و زندگی شان را مختل می کنند، بابت این عملشان از مردم عذرخواهی کنند؟ این ها همان شوخی های اروتیک است که در فیلم های به ظاهر طنزشان استفاده می کنند، اکنون می بینیم که در زندگی روزمره هم در یک فضای عمومی به راحتی از همان شوخی ها استفاده می کنند تا این گونه سبک دیگری از فرهنگ غربی را به جامعه تزریق کنند، سکان فرهنگ را باید به دست فرهنگی ها داد نه افرادی که ضدفرهنگ را در جامعه رواج می دهند.

 

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1552866
ارسال نظر
نظرات