شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552894
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان:
نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های رانندگی لرستان تشدید می‌شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان بر تشدید نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های استان لرستان تاکید کرد و گفت: سهم تقصیر برای آموزشگاه‌های رانندگی بر اساس تبصره 3 ماده 14 قانون رسیدگی به تخلفات لحاظ می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، از تشدید نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های رانندگی در استان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در برخی آموزش‌های رانندگی که توسط آموزشگاه‌های استان انجام می‌شود، عدم احساس مسئولیت و عدم نظارت متولیان امر، مدیران و مربیان آموزشی مشاهده می‌شود که گاها منجر به‌تصادف می‌شود، سهم تقصیر برای آموزشگاه‌های رانندگی لحاظ می‌شود.

وی افزود: فرآیند صدور گواهی‌نامه از مرحله ثبت‌نام تا ارائه آموزش تئوری، عملی و آموزشی بر عهده آموزشگاه‌های استان است و به آموزشگاه‌های پلیس راهور، بازرسان راهنمایی و رانندگی و موسسه رهگشا تأکید شده است نظارت‌های کاربردی تشدید شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان عنوان کرد: به‌منظور ارتقا سطح کیفی آموزش‌های تئوری و عملی، نسبت سهم تقصیر برای آموزشگاه‌های رانندگی بر اساس تبصره ۳ ماده ۱۴ قانون رسیدگی به تخلفات اقدام می‌شود.

وی بیان کرد: به کلیه کارشناسان تصادفات استان ابلاغ‌شده است در صورت وقوع حادثه رانندگی بر اساس قانون عمل شود و سهم تقصیر آموزشگاه مشخص شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552894
ارسال نظر
نظرات