شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:02 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552925
ثبت نام دوباره یک نماینده درانتخابات 98!
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با حضور در ستاد انتخابات کشور در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه خراسان شمالی نام‌نویسی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با حضور در ستاد انتخابات کشور در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه خراسان شمالی نام‌نویسی کرد.

 
حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی پس از ثبت‌نام در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه خراسان شمالی گفت: من در زمینه شفافیت هزینه‌های انتخاباتی کاملا روشن عمل کردم و به این موضوع اعتقاد دارم.
 
وی افزود:من هر بار در انتخابات مجلس شرکت کردم بین 20 تا 50 میلیون هزینه کردم و امیدوارم در یازدهمین دوره مجلس هزینه‌هایم بیش از 50 تا 60 میلیون نباشد و قطعا ریز این هزینه‌ها را به مردم خاطرنشان خواهم کرد.
 
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت:‌ نماینده‌ای که هزینه‌های گزافی را برای انتخابات انجام دهد قطعا وامدار مردم نبوده و وابسته به طیف‌ها و جریانات و سرمایه داران خواهد بود.
 
نوروزی گفت:‌هر نماینده‌ای که برای انتخابات هزینه گزافی انجام داده مردم باید حتما بدانند پشت او یک سرمایه‌دار خوابیده است و در حقیقت او مدیون سرمایه‌داران است تا مردم.
 
 
منبع: فارس
انتهای پیام/
https://dana.ir/1552925
ارسال نظر
نظرات