شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 21:07 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552933
استاد دانشگاه عنوان کرد:
عدم شناخت 99 درصد مردم ایران از آمریکا/ فرهنگ آمریکا فرهنگ فاضلاب است
یک محقق و استاد دانشگاه گفت: فرهنگ آمریکا فرهنگ فاضلاب است چرا که حول محور پیاده سازی افکارشیطان و تحقق بخشیدن به خواسته های شیطان بوده و در واقع مقصد فرهنگ آمریکا فاضلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سید هاشم میرلوحی نویسنده، محقق و استاد دانشگاه عصر امروز در نشست دانشجویی در دانشگاه پیام نور مرکز کرمان با اشاره به اینکه در طول تاریخ بسیاری به راحتی برای شیطان قربانی و ذبح  شدند، گفت: یکی از ویژگی‌های میان شیطان و آمریکا ادعای دروغین است؛ آمریکا با آن همه سوابق می گوید من خیر خواه ملت ایران هستم این در حالی است که این دولت برای هیچ کشوری جز اسرائیل خدمت نکرده است و هیچ جنایتی در دنیا وجود ندارد که آمریکا در آن نقش نداشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید تاریخ را مطالعه کرد، اظهار داشت: باید از تاریخ درس گرفت تا برای شیطان قربانی و ذبح نشویم؛ لذا اگر کسی دوست داشته باشد برای شیطان ذبح شود نه تنها پیامبران بلکه خدا هم نمی تواند آن را نجات دهد.

میرلوحی با اشاره به اینکه 99 درصد مردم ایران حتی مسئولین هیچ شناختی از آمریکا ندارند، تصریح کرد: عدم شناخت آمریکا باعث شده است که تجزیه و تحلیل های نادرستی در کشور صورت بگیرد.

استاد دانشگاه با بیان اینکه حقایق آمریکا در دانشگاه های ایران تدریس نمی شود، عنوان کرد: حقایق آمریکا نه تنها در دانشگاه های آمریکا تدریس نمی شود بلکه با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی این حقایق در دانشگاه های ایران نیز تدریس نمی شود.

میر لوحی فرهنگ آمریکا را فرهنگ فاضلاب دانست و گفت: فرهنگ آمریکا و غرب حول محور پیاده سازی افکار شیطان و تحقق بخشیدن به خواسته های شیطان است و در واقع مقصد فرهنگ آمریکا فاضلاب است.

وی ادامه داد: اصل مناقشات ایران و آمریکا و آنچه که آمریکایی ها می خواهند این است که همه باید برای شیطان قربانی و ذبح شوند؛ اما جمهوری اسلامی ایران آن را قبول ندارد؛ لذا برخی افراد در ایران اتفاقات را به گونه ای  تغییر می دهند که به نظر بیایید اصل مناقشات بر سر غنی سازی اورانیوم است؛ این در حالی است که آمریکایی ها تنها دو چیز از ملت ایران می خواهند و آن هم دنیا و آخرتشان است.

میرلوحی با بیان اینکه آمریکا برنامه هایی برای کشورشان و مادارند که کاملا متفاوت است، مطرح کرد: آمریکا در هیچ زمانی دموکراسی و آزادی نداشته است؛ اما جمهوری اسلامی ایران از آغاز تاکنون آزادی و دموکراسی داشته است، در جمهوری اسلامی برخی ها فریب نوشته های آمریکا را می خورند؛ در حالی که نوشته هایشان با عملشان خیلی متفاوت است.

استاد دانشگاه با اشاره به اینکه روسای جمهور آمریکا را مردم انتخاب نمی کنند، افزود: در آمریکا افراد با شرایط خاصی حق رای دادن دارند و بعد از رای گیری هیئت انتخاب کننده رئیس جمهور را تایید می کند که این هیئت را دو حزب انتخاب می کنند و در نهایت رای مردم خیلی تاثیری بر انتخاب رئیس جمهور این کشور ندارد.

وی با اشاره به اینکه در آمریکا تنها آزادی، فساد و فحشا وجود دارد، گفت: قوانین بسیار گسترده ای در آمریکا وجود دارد ؛ ردم آمریکا قانون مند نیستند بلکه مجبور به رعایت قانون هستند چرا که برای کارایی بسیار کوچک باید جریمه پرداخت کنند یا به زندان بروند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552933
ارسال نظر
نظرات