شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 22:47 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552961
مدیر پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری:
طرح‌های پژوهشی چهارمحال و بختیاری به 80 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است
مدیر پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح‌های پژوهشی استان به 80 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است، گفت: سال گذشته 15 طرح مطالعاتی پژوهشی اولویت‌دار برای استان مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین‌نیوز؛ اسماعیل پیرعلی مدیر پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری امروز در نشست اعضای ستاد هفته پژوهش و فناوری با بیان اینکه طرح‌های پژوهشی استان به 80 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است، گفت: سال گذشته 15 طرح مطالعاتی پژوهشی اولویت‌دار برای استان مشخص شد.


وی با اعلام اینکه برای اجرای این طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی چهار میلیارد و 800 میلیون ریال از محل تجمیع اعتبارات پژوهشی چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت، عنوان کرد: این طرح‌های شامل انتقال آب، توسعه باغات در زمین‌های شیب‌دار، افزایش مزرعه‌های پرورش ماهی سردابی، گردشگری و توسعه صنعت بوده است.

پیرعلی ادامه داد: ‌تمامی 15 طرح مطالعاتی پژوهشی اولویت‌دار چهارمحال و بختیاری در سال گذشته تقاضا محور بوده و مصوبه کارگروه آموزش و پژوهش استان را دارد و تقویت کمی و کیفی ارتباط صنعت‌گران و فن‌آفرینان استان با جدیت دنبال می‌شود.

دبیر کمیته نمایشگاه و دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار چهارمحال و بختیاری توضیح داد: نمایشگاه فن‌بازار استان همزمان با هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه شهرکرد برگزار و 26 غرفه دارد که از این تعداد 8 غرفه به پارک علم و فناوری و دانشگاه شهرکرد و 18 غرفه به دستگاه‌های اجرایی فعال در حوزه پژوهش و فناوری اختصاص یافته است.

وی در پایان اعلام کرد: امسال در هفته پژوهش و فناوری چهارمحال و بختیاری 6 محصول فنآور استان رونمایی خواهد شد و برگزاری تورهای فناورانه، انعقاد قرارداد با پنج شرکت فناور، برگزاری رویدادهای استارت‌آپی، امضای تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش و برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشاوره‌ای از برنامه‌های مهم پارک علم و فنآوری چهارمحال و بختیاری در هفته پژوهش و فنآوری سال‌جاری است.

انتهای پیام/
https://dana.ir/1552961
ارسال نظر
نظرات