شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 22:51 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552965
مدیر کل آموزش و پرورش:
فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری پژوهش محور است
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از پژوهش محور شدن فعالیت‌های مدارس باتوجه به اجرای سند تحول بنیادین استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین‌نیوز؛ فرحناز قائدامینی مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری امروز در نشست اعضای ستاد هفته پژوهش و فناوری  از پژوهش محور شدن فعالیت‌های مدارس باتوجه به اجرای سند تحول بنیادین استان خبر داد.

وی ادامه داد: پژوهش و فناوری یکی از مهمترین بخش‌های پایه‌ای در آموزش و پرورش است و فعالیت‌های پژوهشی و فناوری آموزش و پرورش مختص یک هفته خاص نیست و در طول سال در تمامی مقاطع مختلف تحصیلی ادامه دارد.

قائدامینی با بیان اینکه تقویت کمی و کیفی فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناوری در مدارس چهارمحال و بختیاری در دستور کار اداره کل آموزش و پرورش استان قرار گرفته است، عنوان کرد: در هفته پژوهش و فناوری سال‌جاری از دو پژوهش‌گر و دو معلم‌پژوهنده استان تجلیل می‌شود.


مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: این افراد از بین 76 اثر مرتبط با پژوهش‌گران و 37 اثر مختص معلم‌پژوهنده‌ در سراسر چهارمحال و بختیاری انتخاب شده‌اند.

وی اعلام کرد: در این هفته زنگ پژوهش و فناوری در مدارس چهارمحال و بختیاری نواخته و اهمیت این موضوع در توسعه کشور برای دانش‌آموزان بیان می‌شود.

قائدامینی عنوان کرد: در هفته پژوهش و فناوری سال‌جاری از 11 دانش‌آموز متوسطه اول برتر در جشنواره خوارزمی، هفت دانش‌آموز برگزیده ابتدایی در جشنواره جابرابن‌حیان، 6 دانش‌آموز  هنرستان‌های فنی دارای رتبه در هنرهای تجسمی، ‌دو پژوهش‌گر و دو معلم‌پژوهنده چهارمحال و بختیاری تجلیل خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: توجه به‌ توانمندی‌ها و خلاقیت‌های دانش‌آموزان و دانشجویان در سطح ملی و استانی باعث رونق در بخش‌های توسعه‌ایی کشور و استان خواهد شد.

لازم به ذکر است شعار امسال هفته پژوهش و فنآوری با عنوان " پژوهش اثربخش، فناوری ارزش‌آفرین و رونق تولید" مشخص شده است.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552965
ارسال نظر
نظرات