شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 08:55 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553041
رییس ستاد انتخابات استان مرکزی اعلام کرد

ثبت‌نام ۳۷۵ نفر برای انتخابات مجلس در استان مرکزی/افزایش ۹ درصدی مشارکت

ثبت‌نام ۳۷۵ نفر برای انتخابات مجلس در استان مرکزی/افزایش ۹ درصدی مشارکت
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از ثبت‌نام قطعی ۳۷۵ نفر (۳۲۹ نفر مرد و ۴۶ نفر زن)در یک هفته مهلت ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ از ثبت‌نام قطعی ۳۷۵ نفر  (۳۲۹ نفر مرد و ۴۶ نفر زن)در یک هفته مهلت ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی خبر داد.

اکرمی اظهار کرد: در روز هفتم نیز ۱۲۵ نفر متشکل از ۱۰۶ نفر مرد و ۱۹ نفر زن ثبت نام نمودند. در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان در مجموع ۱۴۳نفر متشکل از ۱۱۱ نفر مرد و ۳۲ نفر زن، در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه در مجموع ۶۴ نفر متشکل از ۶۰نفر مرد و ۴ نفر زن، در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان در مجموع ۶۶ نفر متشکل از ۶۳ نفر مرد و ٣ نفر  زن،  در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان در مجموع ۲۶ نفر متشکل از ۲۵ نفر مرد و ١ نفر زن، در حوزه انتخابیه شازند در مجموع ۴۷ نفر متشکل از ۴۴ نفر مرد و ۳نفر زن و در حوزه انتخابیه خمین هم در مجموع ۲۹ نفر متشکل از ۲۶  نفر مرد و ۳ نفر زن با حضور در حوزه های انتخابیه ثبت نام خود را قطعی کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی افزود:با توجه به حضور برخی داوطلبان در حوزه انتخابیه وزارت کشور و شهرستان ها در دقایق پایانی ثبت نام احتمال افزایش تعداد داوطلبان وجود دارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1553041
ارسال نظر
نظرات