شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 08:53 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553043
استاندار مرکزی:

مشکلات صنایع استان مرکزی با حضور معاون اول رئیس جمهور پیگیری می شود

مشکلات صنایع استان مرکزی با حضور معاون اول رئیس جمهور پیگیری می شود
استاندار مرکزی از پیگیری مشکلات صنایع استان روز دوشنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور و برخی وزرا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در عصر روز شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان  ضمن گرامیداشت روز دانشجو گفت: از بابت حضور دانشجویان در میدان های علمی،سیاسی و فرهنگی است که امروز شرایط امنیتی کشور باثبات و از نظر علمی و پژوهشی در رتبه و جایگاه مطلوبیت هستیم و اینها همه به برکت حضور فعال دانشجویان است که باید استمرار داشته باشد.

وی افزود: بر اساس پیگیری های انجام شده به جهت رفع برخی از مشکلات اقتصادی استان روز دوشنبه جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرا و معاونین داریم.

استاندار مرکزی اظهار داشت: بر اساس پیگیری های انجام شده و دستور رئیس جمهور و معاون اول ایشان وضعیت به نقاط خوبی رسیده و امیدواریم مواردی که در جلسه روز دوشنبه مطرح می شود بتواند برای عبور از مشکلات راهگشای باشد.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات می تواند با تدبیر دولت در استان حل شوند گفت:در روز دوشنبه راهکارهایی برای عبور از برخی مشکلات ارائه می شود و امیدواریم به نتیجه مناسبی دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه در جلسات اقتصاد مقاومتی استان تلاش های خوبی انجام شده افزود: اعضای جلسه به طور مداوم پیگیر مشکلات هستند و استان مرکزی رتبه خوبی هم در برگزاری و هم در پیگیری مصوبات داشته است.

آقازاده با اشاره به اینکه در استان مرکزی ۲۸۰۰ واحد تولیدی فعال داریم که امروز کمترین مشکلات را دارند گفت: امروز آمار مشکلات بسیار کمتر از سال گذشته است و این نشان دهنده عزم راسخ مجموعه استان برای رفع مشکلات است.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم مشکلات ۳ کارخانه اصلی را به خوبی کارشناسی کنیم این بررسی ها می تواند سرآغاز خوبی برای رفع و ریشه کن کردن مشکلات باشد.

استاندار مرکزی افزود: در طول سال هایی که برای این سه شرکت اصلی مشکلاتی به وجود آمده شرکت های خدمات رسان،بانک ها،نظام مالیاتی و تمام مجموعه های اداری در حد توان کمک کردند که این همکاری ها ما را به نتایج خوبی رسانده است.

وی تصریح کرد: علیرغم اینکه ستاد ملی رفع موانع تولید تلاش های زیادی انجام داده اما متاسفانه برخی از مشکلات از عهده مجموعه استان خارج است و نیاز است با نگاه ملی به آنها دیده شود.

آقازاده در پایان خاطر نشان کرد: امروز مجموعه استان مرکزی یکپارچه و منسجم برای پیشبرد اهداف کشور آمادگی لازم را دارد و همه ما امروز یک هدف واحد را دنبال می کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1553043
ارسال نظر
نظرات