شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553053
مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور رفسنجان خبر داد؛
رفسنجان، میزبان مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های استان کرمان
مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور رفسنجان گفت: به مناسبت روز دانشجو دو رشته فوتسال بانوان و آقایان از رقابت‌های دومین المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور استان کرمان در دانشگاه رفسنجان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید ابراهیم صباغ در گفت و گو با خبرنگار راه آرمان؛ اظهار کرد: به مناسبت روز دانشجو دو رشته از دومین المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور استان کرمان در در دانشگاه رفسنجان برگزار می شود.

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور رفسنجان افزود: رشته های فوتسال بانوان و آقایان از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ آذر ماه در دانشگاه پیام نور رفسنجان برگزار می شود که تیم های رفسنجان، سیرجان، کرمان و بم برای فوتسال بانوان اعلام آمادگی کردند.

صباغ بیان کرد: برای فوتسال آقایان نیز ۹ تیم بم، کرمان، رفسنجان، سیرجان، بافت، راور، جیرفت، کشکوئیه اعلام آمادگی کردند که از روز سه شنبه به مدت سه روز این رقابت ها برگزار می شود.

وی در پایان عنوان کرد: مسابقات با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین دانشجویان و ترغیب آن ها به امر ورزش انجام می شود که روز پنجشنبه فینال این رقابت ها در مرکز رفسنجان برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1553053
ارسال نظر
نظرات