شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:52 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553094
رئیس پلیس راه کرمانشاه:
محور «پاوه ـ سروآباد» مسدود است/ تردد در محورهای اورامانات فقط با زنجیرچرخ
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: به دنبال بارش برف، محور پاوه-سروآباد مسدود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با مرصادنیوز  اظهار داشت: در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه لغزنده است و بارش در اورامانات به صورت برف است.

وی افزود: محور پاوه به سمت سروآباد به علت بارش برف در شب گذشته مسدود شده و اکنون توسط عوامل راهداری در حال بازگشایی است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه بیان کرد: در برخی مقاطع از جمله محور کرمانشاه -اسلام آبادغرب، بیستون- سنقر، بیستون -صحنه، کرمانشاه -روانسر مه گرفتگی و محدودیت دید داریم.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه تردد در محورهای اورامانات با زنجیر چرخ امکان پذیر است، گفت: در سایر محورها مشکل تردد نداریم.

وی با توصیه به رانندگان افزود: رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و در صورت نیاز به سفر از طریق شماره 141 مرکز مدیریت راه های استان از وضعیت راه ها اطلاع کسب کنند.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه همراه داشتن تجهیزات از جمله زنجیرچرخ الزامی است، عنوان کرد: با توجه به ادامه داشتن بارشها، رانندگان از سلامت وسائل نقلیه نظیر برف پاک و سیستم گرمایشی اطمینان حاصل کنند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی و توجه کافی به جلو همچنین استفاده از چراغ های حرکت در ایام بارندگی و ابری بودن هوا ضروری است.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1553094
ارسال نظر
نظرات