شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553112
دانا گزارش می دهد؛
مسئولان همچنان به دنبال منشأ بوی بد در تهران
اظهارات مسئولان شهری در خصوص انتشار بوی نامطبوع در تهران نشان می دهد که آنها هنوز به دنبال منشا بو هستند و هیج اقدام عملی برای رفع مشکل انجام نداده اند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امروز در حالی از ابتدای صبح انتشار بوی نامطبوع در مناطق تهران از جمله 6، 11 ، 18 و 19 را در بر گرفت که چند روز پیش خبری مبنی بر انتشار بوی نامطبوع در سطح شهر تهران گزارش شد که با واکنش های مختلفی از سوی مسئولان شهری مواجه شد، مسئولان در اظهارات خود اعلام کردند که به دنبال منشا بود هستند. 

معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران:در حال بررسی برای یافتن منشا این بو هستیم

معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران درباره علت انتشار بوی نامطبوع در پایتخت گفت: در حال بررسی برای یافتن منشا این بو هستیم. قطعا اگر نوع آلودگی را تشخیص دهیم در مورد مشخص کردن منشا آن نیز می‌توانیم گام موثری برداریم.

 رئیس شورای شهر تهران: کمیسیون سلامت را مأمور کردیم تا نسبت به پیدا کردن منشأ بو اقدام کنند

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در مورد بوی نامطبوع منتشر شده در تهران گفت: معلوم نیست منشأ‌ این بو از کجاست اما از آنجایی که این بو در مرکز تهران بیشتر بوده کمیسیون سلامت را مأمور کردیم تا نسبت به پیدا کردن منشأ بو اقدام کنند.

شهردار تهران: همکارانم در تلاش هستند ادله این بو‌ را کشف کنند

پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه هیأت دولت درباره منشأ بوی نامطبوع تهران گفت: دومین بار است که این بو در تهران احساس شده است، تمامی عوامل موثر را باید بررسی کنیم. همکارانم در تلاش هستند ادله این بو‌ را کشف کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: درباره عاملی که نشان دهد این بو‌ زیان‌آور باشد چیزی بدست نیامده اما همکاران در تلاش هستند منشأ آن را پیدا کنند.
 
استاندار تهران: امیدواریم منشأ این بوی نامطبوع مشخص شود
 
بندپی استاندار تهران درخصوص انتشار بوی نامطبوع در برخی نقاط شهر تهران نیز گفت: در مناطق ۹، ۱۰، ۱۱ و بخشی از منطقه ۲ تهران گزارش‌هایی از انتشار بوی نامطبوع به ما رسیده که در حال حاضر دستگاه‌های سنجش سازمان حفاظت محیط زیست در این مناطق مشغول ارزیابی هستند اما تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. بی‌تردید به محض حصول نتیجه، نتایج به اطلاع مردم خواهد رسید.
 
وی تاکید کرد: در برخی از مواقع سال جهت باد تهران که غالباً از سمت غرب وزیده می‌شود، تغییر می‌کند و مانند امروز از جنوب به سمت مرکز شهر می‌وزد. امیدواریم منشأ این بوی نامطبوع مشخص شود.
 

به گزازش دانا،سال گذشته هم در همین ایام انتشار بوی نامطبوع در تهران رخ داد که درنهایت برخی مسئولین اعلام کرد انتشار بوی گاز مرکاپتان بوده است. 

 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1553112
ارسال نظر
نظرات