شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 08:20 منتشر شده در مورخ: 1398/09/18 شناسه خبر: 1553128
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس:
داوطلبان انتخابات مجلس رعایت قانون را در دستور کار خود داشته باشند
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی گفت: داوطلبان از همین ابتدا رعایت قانون را در دستور کار خود داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت‌الاسلام مبارک‌آبادی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به پایان ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: داوطلبان از همین ابتدا رعایت قانون را در دستور کار خود داشته باشند.

مبارک‌آبادی اظهار کرد: چراکه هیئت نظارت شورای نگهبان با هماهنگی ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم دادگستری نسبت به تخلفات و جرائم انتخاباتی به‌صورت جدی ورود پیدا خواهد کرد.

وی اخلاق‌مداری و رعایت قانون و پرهیز از هرگونه تخریب، شایعه‌سازی و عملیات روانی را توصیه کرد و افزود: تمام برنامه‌های نظارتی و تائید و ردّ بر اساس قانون، اخلاق و شرع است و هیچ‌گونه سلایق شخصی و جانب‌داری حزب و گروه معنا ندارد و در بحث اخلاق هم باید این موضوع را رعایت گردد و همچنین نامزدهای انتخاباتی و طرفداران در ایام انتخابات و قبل و بعد از آن و در همه حالات، اخلاق‌مداری را رعایت کنند و با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب، که رهبر انقلاب زیبا به آن اشاره کردند معرفت و اخلاق جهت دهنده همه حرکت‌ها و فعالیت‌های فردی و اجتماعی و نیاز اصلی جامعه است.

مبارک‌آبادی اظهار کرد: فردی که به تائید شورای نگهبان می‌رسد برای همه قابل‌احترام است و سعی و تلاش ناظرین و مجریان باید برگزاری انتخابات سالم ، اجرای قانون ، جدیت و عملکرد نیروهای طراز انقلاب مدنظر باشد و از هرگونه سیاسی‌کاری و جانب‌داری پرهیز شود.

رئیس هیئت نظارت استان با اشاره به انتخابات پیشرو در دوم اسفندماه سال جاری افزود: مردم شریف ما بدانند شورای نگهبان و هیئت نظارت فقط خود را مدیون امام (ره) و رهبری و شهدا می‌داند نه غیر از این‌ها و ملاک ما قانون و فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در تائید و رد صلاحیت‌ها خواهد بود.


انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1553128
ارسال نظر
نظرات