شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:39 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553190
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشگاه فرهنگیان:
خیلی زودتر از اینها منتظر آقای روحانی بودیم!
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: بر اساس شنیده‌ها رئیس جمهور فردا به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه فرهنگیان خواهد آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس برخی شنیده‌ها حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان قرار است فردا به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان حضور یابد. پیش از این گمانه زنی هایی در خصوص حضور رئیس جمهور در یکی از دانشگاه های فردوسی، علوم پزشکی شهید بهشتی، شهید بهشتی و علوم پزشکی ایران به منظور شرکت در مراسم گرامیداشت روز دانشجو مطرح شده بود؛ اما در نهایت رئیس جمهور همزمان با روز دانشجو در هیچ یک از دانشگاه ها حضور نیافت.

حمیدرضا قائم‌پناه دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اعلام این خبر به خبرنگار تسنیم گفت: براساس آنچه شنیده شده رئیس ‌جمهور فردا به دانشگاه فرهنگیان تهران خواهد آمد و حضور آقای روحانی برای ما در دانشگاه فرهنگیان ارزشمند است.
 
وی با اشاره به اینکه ما خیلی زودتر از اینها منتظر آقای روحانی بودیم خاطرنشان کرد: ایشان رئیس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان هستند، اما تاکنون امکان دیدارشان با ما فراهم نشده بودو امیدواریم فردا بتوانیم دغدغه‌های جنبش دانشجویی را بیان کنیم.
 
قائم پناه تاکید کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فردا بار جریان دانشجویی را به دوش خواهد کشید و آنچه دغدغه مردم است را از رئیس‌جمهور مطالبه خواهیم کرد.
 
لازم به ذکر است، روز گذشته تنها حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه از بین سران قوا با حضور در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد، شنوای مطالبات و پاسخگوی سوالات دانشجویان بود.
 
 در سالهای گذشته نیز مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور با محدودیت برای تشکل های دانشجویی برگزار شده و دانشجویان زیادی از حضور در این مراسم و سخن گفتن با روحانی محروم شدند. روحانی درحالی به دانشگاه فرهنگیان می رود که روز شنبه 16 آذر دانشجویان منتظر حضور رئیس جمهور در دانشگاه ها خصوصا در دانشگاه های مطرح بودند. دانشجویان انتظار دارند در یک فضای کاملا آزاد مطالبان و سئوالات خود را از رئیس جمهور بپرسند. 
 
انتهای پیام/
 
 
https://dana.ir/1553190
ارسال نظر
نظرات