شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:36 منتشر شده در مورخ: 1398/09/18 شناسه خبر: 1553215
رئیس اداره راهداری ملایر:
۴۵۰ تن نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی ملایر انجام شد
رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ملایر گفت: راهداران ملایری در راستای بارش‌های ۴۸ ساعت گذشته روزانه بیش از ۴۵۰ تن نمک‌پاشی در محورهای مختلف مواصلاتی انجام دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید اسماعیل صفوی زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به بارش برف در شهرستان ملایر اظهار کرد: طی ۴۸ ساعت گذشت تمام محورهای مواصلاتی شهرستان با بارش برف و باران همراه بوده‌ است.

وی به آماده باش نیروهای راهدار شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به‌ پیش‌بینی‌های انجام‌شده و هشدارهای هواشناسی تمام نیروهای راهداری شهرستان در آماده‌باش بوده و در راهدارخانه‌ها مستقر بودند.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ملایر با اشاره به اقدامات انجام‌شده توسط راهداران ملایر در بارش‌های روز گذشته بیان کرد: قبل از شروع بارش‌ها، نمک‌پاشی در محورهای مختلف شهرستان انجام شد.

وی افزود: پس از شروع بارش‌ها تیغه‌زنی و برف‌روبی در محورها انجام شد تا شهروندان بدون مشکل در جاده‌ها تردد داشته باشند.

صفوی زاده تصریح کرد: با اقدامات انجام شده تمام محورهای مواصلاتی شهرستان باز است و هیچ‌گونه مشکلی در ترددها نیست.

وی ادامه داد: با توجه به بارش‌های دو روز گذشته، روزانه بیش از ۴۵۰ تن ماسه‌ریزی و نمک‌پاشی در جاده های شهرستان انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده ای ملایر خاطرنشان کرد: راهدارخانه یونس، زاغه، زنگنه و آورزمان طی ۴۸ ساعت گذشته فعال بوده است.

وی در پایان یادآور شد: در حال حاضر تردد وسائل نقلیه بدون هیچ مشکلی در محورهای مواصلاتی شهرستان انجام می‌شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1553215
ارسال نظر
نظرات