شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 16:37 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553248
رانندگان زنجیر چرخ داشته باشند
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: ماموران پلیس راه در ابتدای محور چالوس خودروها را کنترل و از ادامه مسیر خودروهای بدون زنجیر چرخ جلوگیری می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا گودرزی رئیس پلیس راه استان البرز در گفت‌و‌گویی در رابطه با آخرین وضعیت محورهای تردد این استان اظهار داشت: به دلیل بارش باران محور‌های استان البرز لغزنده هستند و از رانندگان درخواست می‌کنیم با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی اقدام به رانندگی کنند.

 
گودرزی ادامه داد: برف در جاده کرج - چالوس از محدوده سد کرج تا گرماب و از محدوده گرماب تا کندوان در حال بارش است و ماموران راهداری مستمر در حال پاکسازی سطح زمین هستند تا مشکلات مسیر به حداقل ممکن برسد.
 
گودرزی اضافه کرد: با توجه وضعیت جوی رانندگان از سفرهای غیر ضروری به ویژه در جاده کرج - چالوس خودداری و برای سفر به شهرهای شمالی کشور از مسیرهای جایگزین استفاده کنند و تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی همراه داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه ماموران پلیس راه در ابتدای محور چالوس خودروها را کنترل و از ادامه مسیر خودروهای بدون زنجیر چرخ جلوگیری می شود: با توجه به بارش برف رانندگان قبل از سفر در این جاده، زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1553248
ارسال نظر
نظرات