شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 20:21 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553296
یک کشته و دو زخمی در اثر برخورد پژو و تریلر
معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از برخورد یک دستگاه پژو ۲۰۶ با یک دستگاه تریلر در محور تهران- پاکدشت یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از برخورد یک دستگاه پژو ۲۰۶ با یک دستگاه تریلر در محور تهران- پاکدشت یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت.

ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگویی اظهار کرد: لحظاتی پیش یک دستگاه خودروی ۲۰۶ در محور تهران- پاکدشت نزدیک قیامدشت، بر اثر بی‌احتیاطی از پشت با یک دستگاه تریلر برخورد می‌کند.
 
وی ادامه داد: بلافاصله یک تیم امداد و نجات از عوامل عملیاتی هلال احمر شهرستان پاکدشت به محل حادثه اعزام شدند.
 
معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران بیان کرد: پس از رسیدن نیروهای اعزامی و ارزیابی اولیه، مشخص شد این حادثه سه حادثه دیده دارد که متاسفانه یکی از آنها قبل از رسیدن نیروهای امدادی، جان خود را از دست داده بود.
 
وی ادامه داد: عملیات جهت رهاسازی دو مصدوم دیگر آغاز و این دو نفر از داخل خودرو خارج شدند.
 
تاجیک نوری با بیان اینکه یکی از مصدومان حال وخیم داشته، تصریح کرد: از دو مصدوم این تصادف، یکی از آنها حال وخیم داشت که بلافاصله با آمبولانس هلال احمر به مرکز درمانی اعزام شد.
 
وی ادامه داد: رانندگان به ویژه در زمان بارش باران و برف، نکات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.
 
معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: شماره ۱۱۲ با عنوان ندای امداد و نجات هلال احمر استان تهران، در طول شبانه روز در خدمت هم وطنان است تا در زمان حادثه، نیروهای امداد و نجات هلال احمر استان تهران به کمک هم‌وطنان بروند.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1553296
ارسال نظر
نظرات