شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1398/09/18 شناسه خبر: 1553361
کاندیدای انتخابات مجلس استان کرمان؛
چهره‌های شاخص ثبت نامی کفه کدام حزب را سنگین‌تر کردند؟
با پایان یافتن مهلت ثبت نام از کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 357 نفر در استان کرمان به منظور تصاحب کرسی مجلس نام نویسی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ فرآیند ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور شنبه شانزدهم آذر ماه به پایان رسید.

شمار کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان 357 نفر بوده که از این تعداد ۳۱۲ نفر مرد و ۴۵ نفر زن هستند و بنا به گفته رئیس ستاد انتخابات استان کرمان 13 درصد داوطلبین این انتخابات بانوان هستند که در مقایسه با دوره دهم حضور بانوان یک درصد افزایش داشته است.

در میان ثبت‌نام‌کنندگان تعدادی از نمایندگان ادوار، شخصیت‌های استانی با گرایش های سیاسی اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدال گرا و مستقل حضور دارند.

حوزه انتخابیه کرمان و راور

داوطلب

گرایش

محمد رضا پور ابراهیمی

اصولگرا

محمد مهدی زاهدی

اصولگرا

محمد محسن بیگی 

اعتدال

فرشید فلاح

اعتدال

زهره سالاری 

اصلاح طلب

علی بهرامی

اصلاح طلب

زهرا ایرانمنش

اصلاح طلب

رویا دیوان بیگی

اصولگرا

ماه بانو معصوم زاده

اصولگرا

جواد کمالی

اصولگرا

محمود بابایی

اصولگرا

محمد مهدی ابراهیمی نژاد

مستقل

حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

داوطلب

گرایش

حجت الاسلام جلالی

اصولگرا

مجید کهنوجی

اصولگرا

احمد انارکی محمدی

اصلاح طلب

روح الله خلیلی نژآد

اصولگرا

عبدالرحیم صفریان

اصلاح طلب

عباس گلچین

اصولگرا

ابراهیم انوشه

اصلاح طلب

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر

داوطلب

گرایش

شهباز حسن پور

مستقل

سید احمد حسینی سیرجانی

اصولگرا

زهرا رنجبر

اصلاح طلب

جواد عباسلو

اصلاح طلب

حوزه انتخابیه بافت و رابر

داوطلب

گرایش

احمد پیش بین

اصولگرا

حمدالله منظری توکلی

اصولگرا

علی موحدی نیا

اصولگرا

احمد منظری توکلی

اصولگرا

علی بختیاری

اصلاح طلب

حوزه انتخابیه پنج شهرستان جنوبی استان

داوطلب

گرایش

حجت الاسلام محمد رضا امیری

اصولگرا

احمد حمزه

اصلاح طلب

حجت الاسلام محمد پیروزی نیا

اصولگرا

مختار وزیری

اصلاح طلب

حسن مرادی

اصولگرا

منصور شکرالهی

اصولگرا

هدایت تاجیک

اصلاح طلب

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد

داوطلب

گرایش

علی اسلامی پناه

اصلاح طلب

محمد حجتی

اصلاح طلب

ذبیح الله اعظمی

اصلاح طلب

کرامت سالاری

اصلاح طلب

مهران عسکرپور

اصولگرا

سیدبهروز حسینی زاده

اصولگرا

مجتبی محسنی

اصولگرا

احمد بیدشکی

مستقل

یحیی کمالی پور

مستقل

علی بهروزه

اصولگرا

محسن رئیسی نژاد

اصلاح طلب

سیدجمال الدین حسینی

اصولگرا

فرج الله عارفی

اصولگرا

روح الله میرکهنوج

اصولگرا

بهنام سعیدی

اصولگرا

سمیرا مارانی

اصولگرا

حوزه انتخابیه شرق استان

داوطلب

گرایش

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی

اصولگرا

جعفر توسلی

اصلاح طلب

حسین عزیز آبادی

اصولگرا

حبیب الله نیکزادی پناه

اصلاح طلب

فاطمه بنی اسدی

اصلاح طلب

حسین شایق

اصولگرا

اصغر مکارم

اصلاح طلب

منصور متقی

اصولگرا

محمدجواد شهمرادزاده فهرجی

اعتدال

محمد رفیع آبادی

اصولگرا

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان

داوطلب

گرایش

محمود زارعی

اصلاحات

سید رضا مصطفوی

اصولگرا

صادق احمدی

اصولگرا

محمد امیری

اصولگرا

محمد ایرانمنش

اصولگرا

حمید محمودزاده

اصولگرا

علی مرادی کمال آبادی

اصولگرا

مهدی سیف الدینی

اصولگرا

قدرت الله صادقی

اصولگرا

جواد زمانی

اصلاحات

فرهنگ کرمی پور

اصولگرا

مرتضی بهاءالدینی

اصلاحات

عبدالرضا جعفری

اصولگرا

علی مطهری

اصولگرا

بهشته محمودزاده

اصولگرا

احمد حسینی

اصولگرا

 رامین برهانی

اصولگرا

علی منصوری

اصولگرا

معظمه دانا

اصلاحات

عبدالحسین همتی

اصولگرا

 نورالله صالحی

اصولگرا

عفت شریعتی

اصولگرا

 احمد نورالدینی

اصولگرا

 احمد محمدی

اصلاحات

سیدمحمود علیزاده

اصلاحات

 امین باقی زاده

اصولگرا

فاطمه جعفری

اصلاحات

 

انتهای پیام/
 

https://dana.ir/1553361
ارسال نظر
نظرات