شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:06 منتشر شده در مورخ: 1398/09/18 شناسه خبر: 1553367
سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس:
احتمال اصلاح سهمیه‌‌بندی بنزین در پارلمان وجود دارد
سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس از احتمال اصلاح سهمیه‌‌بندی بنزین در مجلس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی درباره احتمال اصلاح مصوبه اخیر سران قوا در گران کردن نرخ بنزین و سهمیه‌بندی آن گفت: بعید می‌دانم که قیمت‌ها در این زمینه اصلاح شود.

وی افزود: وقتی مقام معظم رهبری از این مصوبه سران قوا حمایت کردند قطعا اصل کار درست است. 
 
سخنگوی کمیسیون شوراها در مجلس تصریح کرد: نمایندگان مجلس با طرح‌ها و پیشنهادات مختلف به دنبال اصلاح میزان سهمیه‌بندی بنزین هستند و بنا دارند تا سهمیه خودروهای شخصی را افزایش دهند.
 
بنابر گزارش فارس، سلیمی خاطرنشان کرد: احتمال اینکه سهمیه‌های بنزین با مصوبه مجلس برای نوروز و یا سفرهای مردم تخصیص یابد بسیار زیاد است.
 
وی گفت: باید دولت و مجلس با استفاده از پیوست‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی به طرح افزایش نرخ بنزین و سهمیه‌بندی آن منجر به کاهش آسیب‌های این موضوع شوند. 
 
سخنگوی کمیسیون شوراها در مجلس گفت:‌ بعید می‌دانم قیمت بنزین دیگر به روال قبل بازگردد. اما با این حال پیشنهادات مختلفی در مجلس در قالب یک فوریت و 2 فوریت وجود دارد که می‌توان به تصویب یک فوریت طرح شفاف سازی درآمدهای دولت از اجرای افزایش نرخ بنزین اشاره کرد.
 
بسیاری از کارشناسان درباره نحوه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین انتقادات زیادی به دولت دارند. در این خصوص نمایندگان مجلس وعده های بسیاری برای تصحیح این موضوع داده‌اند اما تا به امروز هیچ طرح و برنامه ای جدی درباره رفع نقص این طرح از سوی نمایندگان ارائه نشده است. 
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1553367
ارسال نظر
نظرات