شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1398/09/19 شناسه خبر: 1553806
طی یک هفته اخیر انجام شد؛

کشف ۱۴۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان مرکزی

کشف ۱۴۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان مرکزی
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۱۴۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات های یک هفته گذشته پلیس استان خبر داد و گفت: ۷۲ کیلوگرم از این کشفیات در ادامه عملیات های پیشگیرانه پلیس استان در خارج از استان کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: برنامه های عملیاتی و پیشگیرانه در مبارزه با مواد مخدر یکی از مهمترین اولویت های اجرایی پلیس استان است که با این رویکرد کشفیات و دستگیری های قابل توجهی در مبارزه با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر صورت گرفته است.

مفخمی شهرستانی با اشاره به کشفیات یک هفته پلیس استان  اضافه کرد: در این عملیات ها ۱۴۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۶ نفر از قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر دستگیر شدند.

وی در ادامه افزود: از این میزان کشفیات مقدار ۷۲ کیلوگرم مواد مخدر در ادامه عملیات های پیشگیرانه در ورود مواد مخدر به استان و برخورد با قاچاقچیان در یک عمیات مشترک پلیسی در یکی از استان های غربی کشور کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با مواد مخدر با قاطعیت ادامه داشته و شهروندان در کلیه ساعات شبانه روز می توانند در صورت اطلاع از هر گونه اخبار در این خصوص، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1553806
ارسال نظر
نظرات