شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:34 منتشر شده در مورخ: 1398/09/20 شناسه خبر: 1553966
نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک یزد:
حتی قانون مجلس هم نتوانسته موجب کنترل قیمت اجاره‌بها شود
نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک یزد با بیان اینکه به نظر می‌رسد راه‌حلی برای کنترل قیمت اجاره‌بها وجود ندارد، اظهار داشت: متاسفانه علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته از جمله قانون مجلس نیز مبنی برانعقاد دو ساله قرارداد اجاره مسکن نتوانسته جلو افزایش قیمت‌ها را بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حسن ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، ضمن تائید افزایش 10 تا 15 درصدی قیمت اجاره‌بها در یزد گفت: متاسفانه با کاهش قدرت خرید مردم تقاضا برای اجاره‌نشینی افزایش پیدا کرده است و در نتیجه قیمت اجاره‌بها نیز افزایش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد راه‌حلی برای کنترل قیمت اجاره‌بها وجود ندارد، اظهار داشت: متاسفانه علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته از جمله قانون مجلس نیز مبنی برانعقاد دو ساله قرارداد اجاره‌مسکن نتوانسته جلو افزایش قیمت‌ها را بگیرد.

نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک یزد ادامه داد: در حال حاضر مبلغ اجاره‌بها توسط مالکان تعیین می‌شود و اگر سقفی نیز برای آن تعیین شود مالکان از آن سرباز خواهند زد.

ذوالفقاری قیمت زمین و مسکن در یزد را نسبت به استان‌های دیگر ارزانتر دانست و اظهار داشت: قیمت‌ها در یزد نسبت به استان‌های دیگر پائین‌تر است اما همچنان شاهد سایه سنگین رکود بر بازار املاک و مسکن هستیم.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1553966
ارسال نظر
نظرات