شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 17:06 منتشر شده در مورخ: 1398/09/21 شناسه خبر: 1554348
بازار امروز طلا و سکه و ارز، امروز نیز با کاهش قیمت همراه بود. قیمت دلار نیز نسبت به روز گذشته، روند کاهشی خود را ادامه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛بازار امروز طلا و سکه و ارز، امروز نیز با کاهش قیمت همراه بود. قیمت دلار نیز نسبت به روز گذشته، روند کاهشی خود را ادامه داد.بازار امروز طلا و سکه و ارز، امروز نیز با کاهش قیمت همراه بود. قیمت دلار نیز نسبت به روز گذشته، روند کاهشی خود را ادامه داد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، با قیمت ۴ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۸۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۱۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۴۷۳ دلار و ۷۹ سنت و هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۹۴ هزار و ۸۷۰ تومان است.


دیروز قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با قیمت  ۴ میلیون و ۶۰۲  هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شد.


بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز، ۲۱ آذر  ۹۸، هر دلار آمریکا با کاهش ۵۰۰ تومانی به مبلغ ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان و هر اسکناس یورو با کاهش ۴۰۰ تومانی به قیمت ۱۴ هزار ۲۵۰ تومان معامله شد.

دیروز  دلار  به قیمت ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان و یورو با مبلغ ۱۴ هزار  ۷۰۰ تومان در بازار آزاد خرید و فروش شد.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1554348
ارسال نظر
نظرات