شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1398/09/23 شناسه خبر: 1554732
استاندار گیلان:

وعده حل مشکل پسماند سراوان دردی از مردم دوا نمی کند/ مدیرکل بازرسی گیلان انحرافات رخ داده درباره اعتبار منابع پسماند استان را پیگیری کند

وعده حل مشکل پسماند سراوان دردی از مردم دوا نمی کند/ مدیرکل بازرسی گیلان انحرافات رخ داده درباره اعتبار منابع پسماند استان را پیگیری کند
استاندار گیلان با بیان اینکه اعتبارات مربوط به پسماند باید سر جای خود هزینه شود، گفت: اگر در سال های گذشته هم انحرافی در این بخش وجود داشته، مدیرکل بازرسی گیلان باید رسیدگی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، ارسلان زارع امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گیلان در رشت با انتقاد از کندی در روند پیشرفت کار مربوط به پروژه‌ها، گفت: مسئولان بایستی با عزمی جدی‌تر در این راستا حرکت کنند.

وی افزود: باید سرعت عمل بیشتری برای پیشرفت پروژه‌ها داشته باشید تا روند پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به‌ویژه مربوط به بخش کشاورزی و گردشگری سرعت گیرد.

استاندار گیلان مهم‌ترین تهدید در استان گیلان را موضوع پسماند است، بیان کرد: آمار و مبالغ تأمین اعتبار نشان می دهد که حمایت مالی در این موضوع وجود داشته است اما مدیران و فرمانداران پروژه‌های مربوط به پسماند را باید با جدیت بیشتری دنبال کنند.

زارع با بیان اینکه شروع پروژه به معنای پیشرفت آن نیست؛ گفت: صرف خوشبینانه صحبت کردن و وعده حل مشکل پسماند سراوان دردی از مردم دوا نمی کند بلکه باید شهرداری رشت در عمل، وارد کار شود، زیرا مردم سراوان در این باره به اندازه کافی صبر و همکاری داشتند.

وی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین موضوع برای ما ساماندهی پسماند استان گیلان است، گفت: اعتبارات حوزه پسماند می بایست فقط در همین حوزه استفاده شود و هرگز این اجازه را نخواهم داد که اعتبارات پسماند، جای دیگری هزینه شود.

زارع تأکید کرد: اگر در سال های گذشته هم انحرافی در این بخش وجود داشته، مدیرکل بازرسی گیلان باید رسیدگی کند.

استاندار گیلان در بخش دیگری از دستور جلسه بررسی پیشرفت کار پروژه های اقتصادی مقاومتی در حوزه منابع طبیعی عنوان کرد: برای اجرای طرح های گردشگری کمیته ای متشکل از نمایندگان معاونت اقتصادی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، منابع طبیعی، امور اراضی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای هماهنگی و تسریع در واگذاری زمین برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی تشکیل گردد.
 
وی تصریح کرد: برای طرح آمایش سرزمینی گیلان انتظار را دارم که دستگاه های اجرایی استان، اهتمام کافی برای بهره گیری درست و اصولی از ظرفیت ها را داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1554732
ارسال نظر
نظرات